Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet normális...

Miért nem lehet normális kanalat kapni?

Figyelt kérdés

Már jóideje akarok rendes leveses kanalakat venni, de egyszerűen nincs. Mind annyira lapos, és kicsi. Egy fél korty se fér bele. Hogy lehet azzal enni? Nem kell nagyon nagy, csak normális, mint amilyen régen volt. Nen akarok egy óráig enni egy tányér levest.

Miért árulnak ennyire kicsi, lapos leveses kanalakat? Másoknak ez megfelel?



2015. ápr. 14. 08:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló a meglátásom!!! :) Szeretnék én is normális kanalat, de nem kapok!!!!
2015. ápr. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Trafó1 ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólóhoz, de tányérral is ez a gond, én kerestem egy nagykert ahol hétköznapi ember is vásárolhat ott vettem mélytányért és rendes kanalat.

A többi helyeken mind lapos a kanál és a mélytányér, fene tudja mi ennek az oka, kevesebbet egyenek az emberek???

Még csészéből is és pohárból is félliterest vettem, abba nem kétszer kell tölteni mire egy normálisat ihatok valamiből.

2015. ápr. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A mélytányér nekem is vesszőparipám, itthon "menzás" tányérjaink vannak. Kanállal viszont még ilyen gondom nem volt, sőt inkább az zavar ha túl nagy (hosszú), lehet hogy azért mert elég kis szám van.
2015. ápr. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ó, igen, a másik meg a leveses tányér. Abból is nagyon nehéz rendeset találni. Bár abból most sikerült. Tescoban, F&F Basics tányérok. Még mélyebb is, mint amilyennek látszik! :)
2015. ápr. 14. 14:03
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A Metro -ban, és a TESCO -ban is van kanál is, tányér is.
2015. ápr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Nekünk van nagy méretű de tényleg nem lehet szinte sehol kapni :)
2015. ápr. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!