Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan tudněk meghízni?

Hogyan tudněk meghízni?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok 43kg focizok,és szeretnék meghízni legalább 5kg.Milyen ételektől tudnék hízni?Vagy vannak tabletták is csak nem tudom hogy milyet szedjek.
2015. ápr. 25. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:

egyél zsíros kajákat

sült krumpli stb

sok húst.

foci után ülj le gépezni.

ha gyakran jársz wc-re

dobj rá széntablettát

2015. ápr. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolnám hogy az alap napi 3 étkezésed legyen bőséges, szénhidrátban és fehérjében is gazdag. Ebéd után mindig egyél desszertet. És iktass be még 2x naponta plusz étkezést, mondjuk fornettit, abban sok a szénhidrát. És ha még így sem hízol akkor éjszaka két alvásciklus között iktass be még egy étkezést. De ne feledkezz meg a zöldség-gyümölcs bevitelről sem. Ja, és ha meg van a kívánt eredmény vegyél visszább :D
2015. ápr. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az egészséges étkezésen FELÜL sok cukrot kell bevinned, többet, mint amire a szervezetednek szüksége van. Ilyen egyszerű. Csoki, cukros üdítők mindennap - ettől szoktak a legkönnyebben elhízni az emberek.


Csak aztán majd tudjál róla leszokni.

2015. ápr. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!