Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A magyarok miért esznek sok...

A magyarok miért esznek sok levest? Te hány naponta szoktál enni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 26. 18:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mindennap.
2010. febr. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Így szoktuk meg, és valljuk be, nem is rossz ez. Rengeteg folyadékot viszel be egy tál levessel.
2010. febr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ja, és szinte mindennap eszem levest (második voltam).
2010. febr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Én nem szeretem a leveseket..

Bár gyümölcslevesnek nem tudok ellenállni :)

Ritkán eszek = 2 hetente 1x kb

2010. febr. 26. 18:53
 5/13 anonim ***** válasza:

én a kivétel erősíti a szabályt csoportba tartozom, egyáltalán nem vagyok leveses, csak foglalja a pocakomban a helyet a fő étel elől és nem elég tápláló (mondjuk a nehéz leveseket pl babgulyás meg se eszem). Heti 1szer biztos eszek, ez pedig a vasárnapi húsleves. Azt nagyon szeretem, főleg ha marhából van. Ha valaki próbálkozik a hét többi napján levessel, a válaszom: "Bocs, a héten már ettem levest. Nem kell". A tesóm ellenben állandóan levest enne, tök idegesítő, amikor éttermkeben meg kell várni amíg elszürcsölgeti, gyakran szólunk is a pincérnek, hogy ne várjanak a mi kajánkkal, amíg befejezi a kanalazást :)


25/L

2010. febr. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én szeretem a leveseket és elég gyakran eszem

15/F

2010. febr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is kötelező a leves mindennap. Imádjuk a leveseket.
2010. febr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a leveseket,sajnos csak hétvégenként eszem vagy,ha délutánra megyek dolgozni.Nálunk veszekedés van a levesért.levest sosem öntünk ki.:)Imádom a soik zöldséget benne.Főleg,ha anyukám még káposztát is rak bele.Az én kedvemért minden levesbe van vöröshagyma,nagyon szeretem.
2010. febr. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nálunk hetente 6x biztos kell lenni levesnek, mert a férjem nagyon szereti.

A kisfiam sosem hiányolja, de ha van mindig eszi.

2 napra szoktam főzni, mert levesből nincs annyi fajta mint a főételekből, igy gyakran vagyok bajban, hogy milyen leves legyen.

2010. febr. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én csak hétvégén eszek.
2010. márc. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!