Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A későbbiekben meg fog látszan...

A későbbiekben meg fog látszani az eredménye?

Figyelt kérdés
17 srác vagyok és imádom az édességet. 185 cm vagyok 65 kiló, sportolok és nem cigizek, nem alkoholizálok viszont a csokit, fagyit imádom és rendszeresen fogyasztom is viszont 1 grammot sem hizok tőlük. Későbbiekben meg fog látszani ennek eredménye és ez is akár a cigi ártalmas az egészségre?
2015. jún. 1. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem nagyon sokat eszel, akkor semmi bajod nem lesz tőle.
2015. jún. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha olyan alkat vagy, nem biztos, hogy meghízol, de a hasnyálmirigyedet túlterhelheted vele. Az édességtől hirtelen megugrik a vércukorszint, és a hasnyálmirigynek nagyon sok inzulint kell termelnie. Nem tudom, mennyi a túl sok és egyénfüggő is lehet, de legalábbis a kockázattal számolnod kell.

2015. jún. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy mit értesz az alatt hogy rendszeresen fogyasztod. Milyen gyakran és mennyit?


Egészségesnek nem egészséges, de nem halsz bele ha nem viszed túlzásba. Majd 30 évesen fogsz tőle hízni valószínűleg :) Mondjuk most rád is férne.

2015. jún. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg rámférne
2015. jún. 1. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!