Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok az étkezés...

Ti mit gondoltok az étkezés utáni édességfogyasztásról? Többi lent.

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert több helyen is olvasni, hogy nem jó az emésztésnek, ha egyszerre mindenfélét összeeszünk. Ti hogy látjátok ezt? Akik esetleg kipróbálták az ételek szétválasztását, tapasztaltak pozitív változásokat?

Értelemszerüen mindenkit felpontozok! :)


2015. jún. 26. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nekem minden nap szükségem van rá. Sajnos. :)
2015. jún. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én az ebéddel nagyjából jól lakok, a desszertet pár órával később eszem, így húzom ki vacsiig.
2015. jún. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem választok szét semmit, így is alig eszek valamit, de azokat együtt szeretem :) Viszont ennek semmi köze az édességevéshez, az édességeimben is az van, ami a normál ételeimben, 1-2 extra még rájöhet s viszonylag ritkán van benne zöldség, de egyébként hasonló.

Az édességet most próbálom elhagyni, nulla sikerrel. De jó édességek, így annyira nem zavartatom magam, de azért meglenne a haszna, ha kevesebbet ennék belőlük. Régi szokás, még nem halt ki az életemből.


Szétválasztás helyett inkább szénhidrátot csökkentettem, annak van pozitív hatása jócskán :)

2015. jún. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!