Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen gyakran szoktatok...

Milyen gyakran szoktatok sütni valamit? Minden nap esztek édességet?

Figyelt kérdés
2015. jún. 27. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sütni 2-3 hetente szoktam, télen gyakrabban valamivel. Édességet általában eszek minden nap, egy kevés csokit, 1-2 kockát.
2015. jún. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sose szoktam sütni, édességet hetente talán egyszer eszek.
2015. jún. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Manapság ritkán sütök édeset (kivéve palacsintát, az valahogy vonz, bár az alapból semleges), édességet napi párszor szoktam enni, de most igyekszem visszafogni. Úgyis marad belőlük, de legalább édesítő nélküliek legyenek (amit már bizonyára nem mindenki nevezne édességnek, mivel édes gyümölcs sem lesz bennük, de nekem határozottan édességek, hisz nem sós, édeskés nasik). A párom sokkal több édességet eszik, s ő szénhidrátdúsakat, míg én többnyire durván szénhidrátszegényeket.
2015. jún. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
heti több nap is sütök(palacsinta/gofri, hétvégén sós sütik, mézes krémes, boci szelet és lekváros sütik. Én sose eszem, de a család többi tagja naponta többször eszik édességet(keksz, péksüti, túró rudi, lekváros kenyér, csokik).
2015. jún. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!