Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Honnan tudok Pesten egészséges...

Honnan tudok Pesten egészséges ebédet rendelni elérhető áron (rendszeresen és változatosan)?

Figyelt kérdés

Nem akarok lisztes, cukros, zsíros kaját, töménytelen mennyiségű húst és szénhidrátot. (Nem vagyok vegetáriánus.)

Vegafood nekem nagyon zsíros/olajos, Vegafutár nagyon fűszeres.

Nem fogyni akarok, hanem normálisan kajálni.

Menzára és főzésre nincs lehetőségem.


2010. márc. 3. 13:21
 1/8 anonim válasza:
Pesten sehonnan. Költözz egy kis faluba (vagy ha mód van rá inkább tanyára) és vesd be a kerted. Ez Pesten nem kivitelezhető, vagyis még ha megoldod sem egészséges a talaj és légszennyezettség miatt.
2010. márc. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Menzafood, Gastrozal, Robin food, meg még egy csomó ilyen ebédes cég van. Ezeknek a diétás menüi elég változatosak, és finomak is, többnyire.
2010. márc. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ja és az ilyen vegafood, norbi ápdét sz*rokat meg felejtsd el, annyi erővel ehetnél művirágot is. Ezek állnak legmesszebb az egészséges és természetes ételtől.
2010. márc. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez egész jó, én innen rendelek:

[link]

2010. márc. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi a cityfoodtól szoktunk, jó kajáik vannak és sok zöldséges, egészséges étel is.
2010. márc. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2010. márc. 3. 15:39
 7/8 anonim ***** válasza:

Én a Vegafood-tól rendelek,rizst rízzsel eszem.Nem használnak húst,gombát,tojást.Helyettesítik őket búzahússal(a neve hús,de igazából ez nem húsból áll)

Valahogy így sem érzem hogy fú de kéne már husi,hétvégente szoktam húst enni,szombaton pl.

Azt hittem majd ölök a húsért de semmi ilyesmi nem jelentkezett.Már 5 hónapja ettől a cégtől eszem.

2010. márc. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A Vegafoodot én is kipróbáltam tavaly, de mindent túlfűszereznek, kb. fél év után meguntam, h mindennek ugyanolyan íze van. Tartottam szünetet, és most - pár hete - újra próbáltam, és megállapítottam, hogy rengeteget romlott a minőség. Tavalyi kedvenc kajámat nem bírtam megenni, ki kellett dobni. Adtam még egy esélyt, ugyanúgy jártam. :(
2010. márc. 9. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!