Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ismertek olyan fagyimárkát...

Rebeca2020 kérdése:

Ismertek olyan fagyimárkát ami tejszínből készíti a fagyit?

Figyelt kérdés
Tejet nem szabad innom, de nagyon szeretem a fagyit

2015. júl. 16. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha tejérzékeny vagy, akkor tejszíntartalmú dolgokat sem szabad fogyasztanod, mert abban ugyanúgy van laktóz.

De ehetsz vízalapú fagyit, más néven sorbet. Minden boltban van ilyen is meg olyan is.

2015. júl. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nem vagyok laktózérzékeny, csak a dietetikusom (nem tudom hogy ismered-e, elvileg elég híres: Ress Piroska Budaörsön) Minden tejterméket megtiltott nekem a tejszínen kívül. De te pl a Calippo-ra gondoltál ugye? Mert nekem ugyanúgy meg van tiltva a színezék, tartósítószer, csoki:'(, a kávé és még nagyon hosszú a lista ><
2015. júl. 17. 09:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem azzal járnál a legjobban, ha házi készítésű fagylalt recepteket néznél. Biztos vagyok benne, hogy rengeteg olyan van, amihez nem szükséges tej.
2015. júl. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!