Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Śzoktál teázni? És milyen teákat?

Śzoktál teázni? És milyen teákat?

Figyelt kérdés
Na nem arra gondolok, hogy a boltban veszel egy Nestea-t. Hanem hogy megadod a módját.
2010. márc. 6. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Szoktam teázni. Általában délután 4-5 körül. Egy csésze Lipton yellow label, egy muffin/2-3 háztartási keksz/babapiskóta vagy süti és becsukom a szemem. Feltölt.


Tegnap a barátnőmmel teáztam egy cukrászdába. Fantasztikus a teájuk. Néha ki kell kapcsolni magad, hogy újra indulj.


Megosztanád, hogy te szoktál-e s ha igen, hogyan?

2010. márc. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én teázókban szoktam, elég hangulatos. Mindig mást próbálok ki:)
2010. márc. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Naponta szoktam teázni. Azért nem úgy mint pl. a kozsó:)De azért jólesik, főleg télen az a néhány perc. Zöld és Rooibos teákat(kedvencem a Jázminos), mag a Mandala bio teáit szeretem legjobban. Mikor a forró teától átmelegedtem, akkor jöhet egy kis nemes csokoládé. A forró tea után a csoki nagyon klasszul olvad a szájban:)
2010. márc. 6. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!