Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Megihat a fiam egy fél doboz...

Megihat a fiam egy fél doboz RedBullt?

Figyelt kérdés

Tehát,van egy 12éves fiam,aki látja hogy gyüjtöm az energiaitalokat,nagyon kíváncsi rá,mondtam hogy káros meg minden de nem érdekli...Azt szeretném megkérdezni hogy káros lenne neki kb 100-125ml RedBull?Az az egy amibe beleszürcsölt régebb és most kell neki...Lehet tőle baja

?



2015. júl. 29. 13:17
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
65%

Ne adjál neki. Ne szokjon rá ilyen baromságra.

Persze ugye a legjobb a pozitív szülői példa lenne. Ha te sem innád, akkor ő sem akarná ennyire.

Attól nyilván nem lesz baja, ha megkóstolja, picike mennyiségben. Én azért a fél dobozt soknak tartom. Csak egy-két kortyot engednék.

2015. júl. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
97%
12 éves koromban eléggé ráfüggtem az energiaitalra, naponta 1-2 dobozt megittam. Nekem semmi bajom nem lett tőle. Persze, nem a legegészségesebb folyamatosan azt vedelni, de szerintem fél doboztól nem lesz baja.
2015. júl. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
62%
Miért adnál neki?
2015. júl. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Egyszer és utoljára inna,többet nem engedném.:) akkor nem lessz baja?:) egyszer ivott 1kortyot és azóta szeretne kicsivel többet.
2015. júl. 29. 13:36
 5/31 anonim ***** válasza:
84%
Hagyjuk már ezt a baromságot,hogy fél dobozból rászokik meg hogy káros.. Volt, hogy napi 3-4et ittam és semmi bajom,és még rá se szoktam, mivel megtudom állni hogy ne vegyek. Nyugodtan adhatsz neki egy fél dobozzal.
2015. júl. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
89%
12 évesen nagyon nem kellene... Kóstolja meg, oké. De ugye tudod, hogy ha ízlik neki, akkor utána úgyis inni fogja?
2015. júl. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
86%
Semmi baja nem lesz fél doboztól.
2015. júl. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
96%

12 évesek gyakran már a szexuális problémáikról érdeklődnek ezen az oldalon, szóval, nem valami önállótlan korú a fiad.

Ha nem adsz neki, akkor vesz egyet a zsebpénzéből, vagy többet.

De ha adsz, és ízlik neki, akkor is...

Baja nem lesz egy fél doboztól, de mindenképpen helytelen, ha rászokik. Arra meg az a legjobb módszer, amit írtak, ha nem azt látja, hogy a szülője is issza.

2015. júl. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Én utálom.:D csak a dobozokat gyűjtöm.Nó meg itt a városban (Romániában lakunk)minden boltost ismerek és megmondja hogy ha valami korához nem illő tárgyat vesz ételt italt vesz.Rászokni nem fog,egyszeri alkalomtól szerintem,vagyis remélem...A Taurin mennyire káros?Mert az itt van benne.És itt 32mg/100ml a koffein.
2015. júl. 29. 13:49
 10/31 anonim ***** válasza:
83%
A koffein miatt nem kellene. Minden élvezeti cikkre ó rászokás a bennük levő hatóanyagok alattomos hatása miatt történik. Alig vagy egyáltalán nem lehet észrevenni tudatosan a kifejtett hatást, de tudat alatt az agy elraktározza az élményeket és a következő alkalommal már a választást befolyásolja, preferálja. Arról nem szólva, hogy olyan hatóanyagok is lehetnek benne, amelyek nem szerepelnek a hivatalos összetevők között.
2015. júl. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!