Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Megihat a fiam egy fél doboz...

Megihat a fiam egy fél doboz RedBullt?

Figyelt kérdés

Tehát,van egy 12éves fiam,aki látja hogy gyüjtöm az energiaitalokat,nagyon kíváncsi rá,mondtam hogy káros meg minden de nem érdekli...Azt szeretném megkérdezni hogy káros lenne neki kb 100-125ml RedBull?Az az egy amibe beleszürcsölt régebb és most kell neki...Lehet tőle baja

?



2015. júl. 29. 13:17
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
29%
Ha holnap pedig az apu palinkasuvegei utan fog erdeklodni a gyerkoc, akkor majd az lesz a dilemma, hogy ihat-e palinkat a gyereked?
2015. júl. 30. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
92%
2015. júl. 30. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
81%

Kedves anyuka!


Az a baj ezzel, hogy visszafordíthatatlan következményei lehetnek. Mint egy lavina. Az én osztálytársaim fele, konkrétan az iskola előtt ittak dobozos sört, energiaitalt. Ezen kívűl volt aki cigarettát szívott, a 12-14 éves korosztály között.


Ha te adsz a gyereknek energiaitalt, akkor lehet, hogy titokban fog szerezni magának, és függővé válik. Ezenkívül , fenn áll a veszélye annak, hogy a többi káros dolgot is kipróbálja, kíváncsiságból.


Ha egyszer elindult ez a lavina, nagyon nehéz megállni rajta. Nem hiszem, hogy hallgatna rád, ha azt mondod neki, hogy hagyja abba, hisz gyakorlatilag te kezdted el az egészet. Ez egy ördögi kör.


Én azt mondom, hogy inkább előzd meg a bajt. Ne adjál a gyerekednek energiaitalt. Mond el neki a káros dolgokat: Mint a függőség, szívritmuszavar és ha kihevült testtel iszik energiaitalt, előfordulhat, hogy rosszul lesz, vagy rosszabb. Próbáld meg elrettenteni a dologtól.


Remélem segítettem. Kérlek válaszolj.

2015. júl. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
100%
Miért lenne baja?? Azért mert megiszik egy fél dobozt attól nem lessz halálos beteg.
2015. júl. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Szulo dolga a gyermek nevelese, kiokositasa es, hogy amikor a gyereknek rossz iranyba tekerednenek a gondolatai, akkor elmondja neki mit-miert es miert nem. Egy ertelmes gyerek pedig hisz a szuleiben, elhiszi azt is, hogy a neveles az O erdekeben tortenik.
2015. júl. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Atyavilág..remélem az energia italt ellenzők mindegyike elzárva él a külvilágtól, és csakis tisztított levegőt szív. "elindul egy lavina, függőség, cigi, alkohol", jó hogy nem azzal jöttök már, hogy az energia italtól még heroin függő is lesz az ember.
2015. júl. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
100%
Szeretném felhívni a figyelmedet arra, hogy azt írtam, hogy: "LEHET"! Vagyis nem biztos.
2015. júl. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

@Goldana

Egy fél doboz energiaital magában ártalmatlan. Ha ennyit tiltanak tőle, akkor besétál a suli melletti kisboltba, és vesz magának 1,5 liter Kobrát, vagy 2 Wattot 300Ft-ból.

2015. júl. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz annyitól, meg amúgy se, ha meg ízlik neki, vegyél tutti-frutti izű szörpöt aztán szénsavas ásványvízzel ugyan az lesz csak minden egyéb nélkül. :D
2015. aug. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Semmi baja nem lesz tőle . Addj nyogodtan neki
2015. okt. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!