Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ketogén diétások, vajhoz és...

Ketogén diétások, vajhoz és zsírhoz mit esztek?

Figyelt kérdés
Egyelőre ez az egyik fő "kifogásom" arra, hogy miért nem kezdtem még el. Ezeket magába enni elég drága (és tömény), viszont nem tudom, hogy mit egyek hozzá kenyér helyett. Alternatív kenyeret próbáltam sütni (egyszer mandulából, máskor meg lenmagból), ízre nem nagyon jött be. Mondhatni egy dög egyszerű reggelit keresek, mert nem mindig van időm/kedvem komolyabb reggelivel vacakolni.

2015. júl. 29. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Dehogy drága, nekem nem tömény, de fogyni akarok, nem nagyon engedhetem meg magamnak a magában evett vajat...

Zöldséget és tojást sütök benne.

S vannak jó magkenyérreceptjeim, de azok se igen férnek.

Mindig tojást vagy tojásos sült zöldséget eszem zöldséggel, nekem szuper.

Mások ugye sajtot és húst is, tejszínes kávét, bulletproof kávét, ésatöbbi.


De csináltam már zsírböjtös napot... Fatbomb, zsírtej, sült zöldség... Egy padlizsán 100g zsírt is felvesz, ha hagyom... A sütik lehetnek zsírosak még (főleg a brownie), de azt hagyjuk :)

2015. júl. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó, a vaj kicsit drága. A kókuszzsír viszont elég olcsó kalória...
2015. júl. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rántotta, mikróban is meg lehet csinálni, virsli dettó, sajt, felvágott zöldség magában, kenyér és vaj nélkül.
2015. júl. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!