Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha etelt rendelek egy cegtol...

Ha etelt rendelek egy cegtol egy heten tobbszor is, akkor illik borravalot adni a futarnak?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ha egyszeri alkalommal rendelek, akkor is szoktam adni... nem sokat 50 forintot max
2010. márc. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
Etelt lehet rendelni csak úgy? Ki az az Etel? rendelek én is kettőt!
2010. márc. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én nem értem miért kéne borravalót adni, azért mert a munkáját végzi?! te kifizeted a megrendelést, ő megkapja a fizut. a mentősnek sem szoktam borravalót adni, mert bevisz a kórházba. (szerencsére a való életben nem visznek kórházba)
2010. márc. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
a futárok, felszolgálók, pultosok, stb. fizetése általában úgy van meghatározva, hogy alapbér + a borravaló. (így nyilvánvalóan nem is sok az alap fizetés). én mindig adok, szerintem illik, de azt is megértem, aki nem szokott...
2010. márc. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Üzenem a sok jattot nem adónak meg 10-20-50 forintos majmoknak hogy legközelebb a rendelt pizzát jól néze meg mert tele lesz baszva minden félével!Én pizzériába dolgoztam 3 évet és volt olyan hogy nyáron a fehére szárat kutya szart régi rossz reszelővel reszelték rá műanyag kesztyűvel fogva a pizzára és a futár ugy vitte ki a nö/férfi meg jó ízűen zabálta!Ez egy olyan cim volt aki mindig rendelt de soha nem adot egy fillért se!Megéri 200 forintot adni,ha meg nincs pénzed ne rendelj ,tanulj meg anyádtól fözni ha tud!!
2012. febr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!