Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyi kenyeret/egyéb pékárut...

Mennyi kenyeret/egyéb pékárut és tejet/tejterméket esztek naponta?

Figyelt kérdés
Én max. 2 kiflit szoktam, és naponta/2 naponta egy kis pohár tejföl, nagyon szeretem.
2015. aug. 18. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Pékárut egyáltalán nem eszek,azóta nincs is narancsbőröm.

Tejet,tejfölt,túrót, sajtot szoktam enni.

2015. aug. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

pékárút nem eszem

sajtot szoktam enni majdnem minden nap (kedvenceim: cheddar, camambert)

vajat egy héten többször

és kb ennyi, más tejterméket nem fogyasztok rendszeresen

2015. aug. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pékárut nagyon ritkán eszem, talán havonta 1-2 alkalommal fordul elő, illetve, ha sütünk esetleg otthon kenyeret, de ez nem gyakori. Tej, tejtermék mindennapos, a sajtokat imádom, illetve reggelire általában kefirt vagy cottage cheese-t szoktam enni.
2015. aug. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Napi 1 teljes kiőrlésű magvas zsemlét szoktam enni a salátám mellé. Tejtermék kb. Két kanál tej a reggeli kávémba, 2-3 naponta görög joghurt mandulával vagy dióval.
2015. aug. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pekarut eszem, 2 zsemlet legalabb, ha olyan kaja van, tobbet. Tejtermeket nem, maximum kemeny sajtot. (A novenyi tej gondolom nem szamit tejtermeknek)
2015. aug. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semennyit. Max. nagyon ritkán egy kis sajtot, lehetőleg minél érleltebbet és házit.
2015. aug. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem eszek napi szinten pékárut. Kb hetente 4-5 szelet kenyeret eszek összesen, azonkívül semmilyen más pékes cuccot nem. Tejet nem iszom, kávézni sem kávézok. A joghurtokat nem szeretem. Sajtot heti szinten kb 20 dkg-t eszem, és kb 2 dl tejfelt heti szinten nézve.
2015. aug. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Naponta kb. 1-2 szelet teljes kiörlésű kenyeret. De van olyan nap amikor kihagyom.

Tejet, túrót, tejfölt egyáltalán nem eszek mert utálom.

Sajtot azért szoktam kb. egy évben 3-7szer

2019. jan. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!