Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Életem első jam-ét hogyan...

Életem első jam-ét hogyan készítsem, ha cukor nélkül akarom? (Cukorbeteg vagyok)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Cukorbeteg vagyok. Imádom a lekvárokat, jam-et, de unom, hogy micro méretű üvegekért fizetek egy rahedli pénzt, mivel cukrosat nem ehetek.

Elhatároztam, hogy magam fogom készíteni. Tudnátok segíteni?


Barackból és erdei gyümiből akarok 4-5 üvegecskével. A neten mindenhol cukorral hozza, hogyan kell diabetikusan csinálni?


2015. szept. 9. 00:44
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
ha cukort nem teszel bele akkor is finom lesz, csak kicsit savanyú. esetleg édesítőszereket próbálgathatsz.(nem tudom hogy hívják őket)
2015. szept. 9. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

[link]


Szerintem ezt nézd át, a cukorbetegek részére készített recept-listában kutakodj. Illetve az általatok használható édesítő-szereket is itt találod.

2015. szept. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én folyékony édesítőszerrel főztem be, arra figyelj, hogy nem mindegyik bírja a hőkezelést. Ezerédes a neve, amit én használok, az teljesen jó.
2015. szept. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!