Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek melyik gofri...

Szerintetek melyik gofri recept a jobb? Első:Gofri recept (édes) Gofri hozzávalók 14 db.4 tojás 4 evőkanál cukor 1 csomag vaniliás cukor 1 csomag sütőpor 50 dkg finom liszt 1 citrom héja lereszelve 20 dkg olvasztott vaj 0,5 l tej csipet só

Figyelt kérdés

Második:Gofri recept tej nélkül (édes ropogós gofri)


Gofri hozzávalók 16 db.

2 tojás

4 evőkanál cukor

1 csomag vaniliás cukor

1 csomag sütőpor

50 dkg finom liszt

1 citrom héja lereszelve

2 dl olaj

7 dl langyos víz

csipet só Az elkészítese ugyanolyan.A 2.ba szerintetek nem tul sok az olaj? :/



2012. jún. 23. 20:02
 1/2 anonim válasza:
[link] Nekünk ez a recept vált be. Igaz a cukor mennyiségét kicsit növelnem kellett, 25dkg-ra és már a tejet is csak érzésre öntöm, mert ha kicsit hígabb a tészta akkor, jó ropogós lesz kívül, belül pedig könnyű és puha.
2012. jún. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Én is most szeretnék gofrit csinálni és ezért utána néztem a receptnek.

Szerintem mind a kettő jó de igazad van a másodikba túl sok az olaj szóval inkább az első. Én az első recepted és az előttem válaszoló receptje között ingázok. Ha nem tudok dönteni akkor mind a kettőt kipróbálom. Mind a kettőtöknek köszönöm hogy akarat ellenére is mutattatok nekem recepteket! :D

2013. jún. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!