Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ez normális vagy nem? (többi...

Ez normális vagy nem? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nagyon imádom a húst. Húst hússal eszek konkrétan mindig,mást nem igen szeretek enni. A vegetáriánusok meg teljesen rám szálltak ezért, hog milen kegyetlen vagyok, stb. Na de a hús kell a szerveztetnek, nélküle nem egészséges. Fontos, hogY igazi ragadozók legünk, nem csak nyomi kis zöldség rágcsálók. :D vágtam már sok féle állatot is. Fincsik. Nekem ennél nincs fontosabb.

2015. okt. 3. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
A te dolgod, mit szeretsz enni.:-) Számomra ugyan egyáltalán nem fontos, hogy ragadozók legyünk, szimplán imádom a jó kajákat, köztük a húsokat, halakat, tengeri herkentyűket is, egy jó disznóölés pedig igencsak hangulatos tud lenni.:-)
2015. okt. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem se egészséges nélküle, mint ahogy semmilyen szélsőséges táplálkozás nem egészséges.


És nem, a te hozzáállásod sem teljesen "normális". Igaz, minden embernek mások az igényeik, valaki jobban kívánja a húst, valaki kevésbé.

De egyik véglet sem egészséges, se az, hogy csak azt egye valaki, se az, hogy egyáltalán ne egye.


"igazi ragadozók legünk, nem csak nyomi kis zöldség rágcsálók"


Mint ahogy ebből is csak a 2 véglet olvasható ki, pedig az igazság a 2 között van!

Az ember nem ragadozó! És nem is növényevő!

Az ember mindenevő!


Lehet ez ellen háborogni a vegáknak is, meg a húsfalóknak is, csak épp értelme nincs, mert legfeljebb a saját hozzá nem értésüket tudják bebizonyítani.


Ugyanúgy kell a hús, más teljes értékű fehérje, kellenek gabonák, zöldségek, gyümölcsök.

Változatosan.


(Egyébként meg keress rá a köszvényre, és borzadj el! :))

2015. okt. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hús nélkül lehet élni de nemérdemes.

mindekit lepontoztam

2015. okt. 20. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!