Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a fajta étrend elég?...

Ez a fajta étrend elég? Hogyan lehetne változatosabb?

Figyelt kérdés

Sziasztok, mostanság költöztem be koliba, és napi 800-1000FT-om van kajára. Szeretnék egészségesebb és edzéshez alkalmasabb diétát követni ezért a segítségeteket kérném hogy ennyi pénzből a maximumot tudjam kihozni.


Először is én egy hasonló étrendet/diétát gondoltam ki. Délelőtt zsírszegény túró és zabpehely keverékét enném, mivel laktató, és egészséges (és olcsó) Persze nem korlátlan mennyiségben, egy délelőtt 2 átlagos bögrényit szoktam belőle megenni valamilyen gyümölcs kíséretében. Ebédre és délután folyamán még egy étkezésre (4-5 fele) főtt (tasakos) rizs /basmati,barna/ és főtt csirke/disznó (tarja/karaj) és mirelit zöldség. És ez ahogy számoltam kijön a napi kvótámból. (A húst otthonról hozom)


Ezen kívül még eljárok naponta egy 20-40 percet futni, és rengeteget sétálok naponta :D .


Szerintetek egy ilyen/hasolnó étrend elég hogy lefogyjak kb.10 kilót? 2-3 hónap alatt?

Még sport terén gondoltam edzőterembe menni csak hát az is pénz. :D


Ha bármilyen tanácsod van szívesen fogadom,

Előre is köszönöm a válaszod :)



2015. szept. 15. 20:48
 1/3 anonim válasza:
szerintem még pl almát, feher jogurtot is siman ehetsz...egyik sem draga es dietaba siman belefer...meg zoldsegek repa v brokkoli parolva..futas mellett pedig eleg tudsz tornazni otthon is..youtubeon csomo video fennvan :)
2015. szept. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is rendszeresen futok (2 naponta 12 kilométert gyors tempóban), müzlit, tojást, halat eszek rendszeresen az edzések előtt, 105 kilóról 88-ra mentem le, igaz nem voltam túlsúlyos nagyon, mert 202 centi vagyok, csak a térdeim tehermentesítése miatt leadtam ezt a 17 kilót.
2015. szept. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Szerintem ebből a helyzetből már most a maximumot hozod ki. Okos megoldás! És ha meg futsz is akkor szerintem semmi gond. Meg így is egészségesebb vagy mint én! :D
2015. szept. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!