Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetséges ez...

Szerintetek lehetséges ez szabályosan?

Figyelt kérdés

sziaszok!

azt szeretném megtudni, hogy lehet-e olyat csinálni, hogy

van 1 boltod és csak önkiszolgáló kasszánál lehet fizetni. HA nem akkor hogy lehetne megoldani?



2015. okt. 27. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag nincs értelme, mert amit a pénztáros személyzeten megspórolsz, azt biztonsági őrökre kell költened. Ugye te sem gondolod, hogy egy automatizált boltban majd mindenki becsületes lesz, ha nem figyeli őket senki.
2015. okt. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Igen lecsökkenne a vevőidnek a száma. Lényegesen többen fizetnek még készpénzzel.
2015. okt. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönök minden választ! ezt csak feltételeztem, mert tudom hogy nem lesz mindenki becsületes. -most sem az :-D
2015. okt. 27. 14:10
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

"lényegesen többen fizetnek még készpénzzel."

A Tesco önkiszolgalo kasszajanal pl siman lehet fizetni kp-vel is, en is szoktam:)

2015. okt. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom lehetséges-e.

De én vevőként mindig az önkiszolgáló kasszát választom, mert:

sokkal nyugisabb,

nem kell bunkó eladókkal kapcsolatba kerülni,

tuti, hogy jól kapok vissza

saját tempómban tudok fizetni.


Hátránya, hogy sokan nem tudják vagy nem merik használni (nem csak az idősekre gondolok). Hiába a logikus felhasználóbarát kezelőfelület, nem értik, segítségre van szükségük, feltartják a sort stb.


Az eladó szempontjából a legnagyobb hátránya, hogy mivel gép, elromolhat és ezért el is romlik. Szerelési költséget nem tudom mennyi, de biztos nem olcsó.

2015. okt. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!