Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Utáltatok-e meg valamilyen...

Utáltatok-e meg valamilyen ételt egy rossz élmény folytán?

Figyelt kérdés
A múltkor nem sikerült jól a tészta (nem tudom mi lett vele), azóta rá sem bírok nézni. Azelőtt pedig nagyon is szerettem. Hogyan lehet ismét megbarátkozni vele?
2010. márc. 19. 18:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Majd elmúlik. Egy fél éve a tejföl utálatát beszélte belém egy vadidegen vénasszony az orvosnál. Egy szavát se hittem, de utána hónapokig rá se bírtam nézni a tejfölre. Aztán elmúlt.
2010. márc. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Én sokáig nem ettem meg semmilyen kolbászt,mert egyszer benne volt egy döglött légy.FFUUJJ.Na most,hogy leírtam megint nem fogok szerintem.-)
2010. márc. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
A májat imádtam gyerekként.De egyszer nagyon beteg voltam, és anyám megetette velem a resztelt májat.Azóta rá s ebirok nézni.Pedig jó pár évtized eltelt azóta.
2010. márc. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Vajas melegszendvicset. A strandon árulták és ott ettem. Az nap este hánytam összevissza és ennek a kajának az izére gondoltam valami oknál fogva... azóta (kb. 10 év) nem eszek ilyet és még ha csak rágondolok már akkor elkezd kerülgetni a rosszullét
2010. márc. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Én évekkel ezelőtt kihánytam a lecsó kolbászt azóta nem ettem!
2010. márc. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Én a pizzát rókáztam ki, elcsaptam vele a gyomrom, évekig nem bírtam megenni. Most már nincs bajom vele, magától jött, hogy nem utálom.
2010. márc. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
77%

10 évig nem ettem párizsit és virslit. Az oka az volt, hogy vendéglátóba jártam, és megtanultuk, miből készül.

Már kb 5 éve eszek megint. Hogy miért? Vidéken simán még a kisgyerekek is megeszik azt amitől én undorodtam, gondoltam nekem sem lesz bajom tőle.(Itt konkrétan nem a párizsira gondolok, hanem ami benne van) Hát tényleg nem lett :o)

2010. márc. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Sárgaborsó főzelék

Három napig rosszul voltam tőle,folyton az ízét éreztem...

Megállás nélkül rókáztam,már anyám nem tudta mi a bajom:S

Aztán elfeledtem,de megenni nem bírom...

Most hogy beszéltem róla megint a hányinger kerülget

2010. márc. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer ettem halászlé ízesítésű Smacket. Világbajnok volt, de később kihánytam, még az orromon is jött. Utána sokáig a Smackre sem tudtam ránézni, pedig előtte imádtam. Aztán újra elkezdtem enni, de a halászlevesre, mármint ha létezne, mert azt hiszem azóta megszűnt, akkor sem ennék, ha nem lenne más.
2010. márc. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez most gusztustalan bocs!

Vettem egy mélyhüttött egész csibét.

Otthon átöblítettem félig fagyosan.

Majd a kuktában fözni keztem.Mikor iszonyatos büz jött a kuktából,és utána néztem,hogy mi,rájöttem,hogy bent hagyták a bél egy részét.Azóta valahogy nem kívánom...

2010. márc. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!