Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lányok titetek irritál, zavar...

Lányok titetek irritál, zavar ha beleszólnak a konyhai tudásotokba?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek jó indulatból mondtam valamit erre majd levette a fejem.
2015. dec. 23. 20:17
 1/10 anonim válasza:
93%
igen, zavaró.
2015. dec. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon zavar.

Már az is baromira felidegesít, ha valaki bejön a konyhába és elkezd pakolni körülöttem.

2015. dec. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Engem rettenetesen zavar.

(Mindazonáltal ez nem zárja ki, hogy én magam bele ne brekegjek más főzésébe, ezért a férjemmel megállapodtunk, ha az egyikünk főz, a másik nem mehet ki a konyhába:))

2015. dec. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Attól függ, ki, mikor, mit mond :)

Ha épp koncentrálok, akkor csitt legyen, olyan beszólást, hogy ezt így KELL és én rosszul csinálom, pedig sosem veszek jó néven, mivel ez egyéni dolog. Ha nekem így jó, nem csinálom amúgy. De ez még nem feltétlenül irritál, attól függ.

2015. dec. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Igen, engem is eléggé zavar.


A jótanácsot szívesen megfogadom, de a bleepofázást és az idétlen kérdéseket utálom.

2015. dec. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Jó hallani hogy vannak azért lányok akik még tudnak főzni , manapság ez már nagy szó.
2015. dec. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem ismerem még személyesen a főzési szokásait a lánynak. Jóindulatból írtam neki chaten (Töltött káposzta) hogy kezdje a töltelékkel mert az vesz el jobban időt.Erre finoman megszólt érte
2015. dec. 25. 10:05
 8/10 anonim válasza:
100%
én sütni nemtudok. se főzni.csak néhány sütit szoktam anyukámnak csinálni. de engem nem zavar ha leszólja
2016. jan. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
én azt nem szeretem amikor odajön, kiveszi a kezemből, és mondja hogy ezt nem így kell, aztán a végén kiakad hogy most mit kell csinálni, és mire az én kezembe került, az egész el lett rontva
2016. ápr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kaposztanal elobb a kaposztat kell megfonnyasztani...az a sok ido...
2016. ápr. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!