Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tegnap berúgtam, másnapos...

Tegnap berúgtam, másnapos vagyok, nagyon rosszul vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ittam 1,5dl bacardi (rumot) és 2üveg sört...hánytam egész este. ma meg nagyon rosszul vagyok hányingerem van fáj mindenem, hogyan enyhítsem?
2010. márc. 28. 18:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

A húsleves csodákra képes. Persze nem a vegyi, zacskós leves hanem valami házi jellegű mégiscsak.

Én megettem egy tányérral és rá 10 percre elmúlt a fejfájás, a hányinger minden. Le is húztam még egy üveg italt, és felkértem a csajokat táncolni, annyira jól éreztem magam :DDDD (Lagziban volt).

2010. márc. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Valami meleget egyél az tuti és igyál sok vizet. Bár leginkább legközelebb lefekvés előtt igyál minimum fél liter vizet akkor kevésbé leszel másnapos.

Ja és ha nem egy 40 kilós lány vagy, vagy valaki olyan aki még nem vehet alkoholt legálisan lehet, hogy a szervezetet egyáltalán nem bírja az alkoholt (van ilyen)mert egyébként nem kellene másnaposnak lenned 3 felestől meg 2 sörtől.

2010. márc. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Életemben egyszer voltam másnapos. Nekem 1 liter tej vált be. Máris jobban éreztem magamat.
2010. márc. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Sok víz, tej, egy aspirin, méz, szőllöcukor, bundás kenyér vagy egy tányér erős húsi leves, frissen csavart narancslé, máskor ne igyál ennyit.
2010. márc. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha iszol akkor minden pohár ital után 1pohár vizet igyál meg.

Nem leszel másnapos.

2010. márc. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Sok vizet igyál + C vitamin + B komplex vitamin
2010. márc. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Már csak ismétlem : sok sok víz, hogy kimoshassa belőled az alkoholból keletkezett acetaldehidet. (Azért vagy másnapos, mert ez felszaporodik benned, ugyanis kevés az alkoholdehidrogenáz nevű enzimed) Az acetaldehidtől fáj a fejed, tarkód...

És eddig mintha a gyomor megnyugtatására szolgáló korhely-leves még nem hangzott volna el. Ez egy savanyú-káposztából készült direkt duhajkodás utáni napra szolgáló étel. Biztos vagyok benne, hogy a google több ezer receptet lök ki, ha beütöd.

Máskor mértékletesebben igyál:

ez vagy kevesebbet jelent,

vagy ne keverd, azaz vagy csak sört, vagy csak töményet igyál és vízzel kísérd. Egy féldecihez egy fél liter víz dukál!

2010. márc. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
20%
Nekem a rántotta és sör szokott bevállni. Kutyaharapás ...
2010. márc. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
44%

AFTERPARTY!!! magyarán kutyaharapást szörével! :DD

amúgy sokan mondják a baráti körömből hogy a B vitamin a legjobb, a sörben találsz! :D

2010. márc. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!