Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen kajákat hozhatnék a...

Milyen kajákat hozhatnék a munkahelyemre?

Figyelt kérdés

Pék kajátol mar undorodom, mellettunk etterem van azt meg nem tehetem meg hogy minden nap ott egyek.

Este 7-8 korul erek haza. Ilyenkor csak gyors osszeutunk valami vacsit..


2016. febr. 15. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Van hűtő, mikró ahol főtt kaját tudsz tárolni, melegíteni?
2016. febr. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ételhordozóban bármit vihetsz, ha tudod hol tárolni. Ha nincs hűtő, vagy hűvös hely, akkor is van rengeteg minden, ami eláll szobahőmérsékleten pár óráig anélkül, hogy bármi baja lenne.


Én is este szoktam főzni munka után, de mindig többet csinálok, hogy másnap is tudjak vinni. Esetleg megpakolok 1-2 szendvicset/tortillát minden jóval és azt viszem magammal, mellé pedig gyümölcsöt.

2016. febr. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyet, megengedem.
2016. febr. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kb. bármilyet. Én levest is vittem anno tökéletesen záró edényben.

Melegítés nélkül is sokmindent meg lehet enni, tojás, rizs, zabkása, süti... A párom tipikusan ezeket viszi, de nekik általában van mikró (elektronikai hulladékot szednek szét és mindig találnak egyet, ami még működik egy kis ideig :D). Ez neki kell is, mert 0 fokos regglivel érkezik s azt rögtön meg akarja enni. 20 fokosan semmi gondja nem lenne a rántottával és a rizzsel. Persze van, aki válogatósabb.

2016. febr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A péksüteményeket eleve messziről elkerülöm, max. teljes kiőrlésű, magvas zsemlét szoktam vinni - azt is otthon sütöm.


Ebből szendvicset, vagy wrapet is szotkam készíteni (nyilván nem zsemléből)

- avokádó-citromlé-mozzaerlla-saláta

- aszalt paradicsom-olajbogyó-sajt

- uborka-túrókrém

- alma/körte-kecskesajt/camembert/brie-dió

- paradicsom-bazsalikom-mozzarella

- feta-paprika

- tükörtojás vagy rántotta


Salátákat szoktam vinni, változatosan, rukkola, madárbegy, stb., sok zöldséggel-gyümölcsel joghurtos, olajos (hidegen sajtolt magolajak), vagy balzsamecetes öntettel, néha knäckebröd mellé (és hidd el, egy nagy adag salátától igenis jóllaksz 3-4 órára:)


Illetve vihetsz esetleg fasírtot vagy zöldségfasírtot is magaddal valamilyen kisebb salátával, mártással.


Ha van időm, sushit szoktam venni, azt nagyon szeretem. Illetve készítek gyakran zöldséges tekercseket, amik hidegen is finomak - paradicsomos padlizsántekercs, citromos-mascarponés cukkini-vagy uborkatekercs, stb.


Illetve nekünk van lehetőségünk melegíteni, így krémleveseket, egyéb főtt vagy sült ételeket szoktam vinni, ált. egytálételeket, amik melegítve is finomak, pl. zöldséges curry, stb.


Plusz szoktam otthon csinálni tükörtojást vagy rántottát, azt is fél perc a mikróban megmelegíteni.


Illetve mindig van nálam műzli, tej a szekrényben/hűtőben, valamint sokszor viszek gyümölcsöt + natúr joghurtot is reggelire pl.

2016. febr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Spenót, krumplival és csirke hússal. Paprikás krumpli. Saját készítésű szendvics.Tökfőzelék.
2016. febr. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!