Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen eteleket hozzak enni a...

Milyen eteleket hozzak enni a munkahelyemre?

Figyelt kérdés

Fel 8tol 4ig dolgozom. Szeretnek valtozatosan enni, de levest vagy pörköltet azert nem akarok hozni.

Unom már a pék kaját...

Számítógép mellett dolgozom.

Valami ötletek? :)


2015. okt. 26. 10:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Miért ne hozhatnál pörköltet???
2015. okt. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%

Mi a baj a levessel vagy a pörkölttel?


Gondolom van hűtő, és konyha is.


Én mindig főtt ételt szoktam hozni magammal.

2015. okt. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

Mondjuk azért a levesen és a pörkölten kívül is rengeteg étel van.


Én ma töltött csirkecombot hoztam párolt zöldséggel

2015. okt. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Magvak, saláták, krémek( avokádó, padlizsán, stb.), szendvicsek, krémlevesek, zöldségek, gyümölcsök, műzli, joghurt
2015. okt. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%

Nem értem, miért ne vihetnél normális főtt ételt. Nyilván van konyha ahol meg lehet melegíteni, és le lehet ülni megenni.


Én ma pl székelykáposztát hoztam, mert azt főztem hétvégén.

Szinte minden kollégám házi koszton él.

Péksütit reggelire (azaz tízóraira) hozok magamnak, mert otthon nem eszek indulás előtt.


Üdv, egy irodai asszisztens.

2015. okt. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
Én mindig otthonról hozok ebédet (és reggelit is) és a páromnak is csomagolok.Szinte mindennap főzünk otthon és ezt visszük másnap a munkahelyre, ha mégis kimarad, akkor is összedobok reggel egy salátát (holnap pl. tésztasaláta van tervben), amit be lehet csomagolni ebédre.
2015. okt. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%

Bármit, amit otthon is eszel, gondolom van mikrózási lehetőség. A mi cégünknél is mindenki otthonról hozza a kaját és melegíti a kiskonyhában. Teljesen felszerelt, akár ott is el lehet fogyasztani, de mi fel szoktuk vinni a dobozt az irodába, és ott kajálunk.Közben szellőztetünk, így kajaszag sincs.

Nem csodálom, hogy unod a pék kaját :)

2015. okt. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%

Nem ertem, mit firtatjatok, hogy leves, meg porkolt... -_- ha nem akar, hat nem, valahogy dolgozzatok fol, a kerdesre kene valaszolni, az lenne az oldal ertelme.


Csinalj kis fasirtokat fuszerezve, tocsnit, fuszeres krumplit hozza. Rizses hust, vagy sult husit rizibizivel. Hazi hambi, pizza peldaul. Gyorsan elkeszitheto es gyorsan befalhato. :-) nem maceras kaja, hogy ragadjon a kezed tole. Egy gyors teszta kaja, pl spagettifelek is megteszik.

2015. okt. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
Ha van lehetőséged melegíteni, akkor gyakorlatilag bármit vihetsz.
2015. okt. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%
Bármit vigyél levesen és pörköltön kívül.
2015. okt. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!