Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik hal egészséges?

Melyik hal egészséges?

Figyelt kérdés
Milyen halat érdemes enni? Egészség, Omega-3, D-Vitamin, és egyebek...

2016. ápr. 17. 15:15
 1/6 A kérdező kommentje:

Olvastam, hogy a pangasiust messziről érdemes elkerülni, viszont azt mondják hogy manapság már a lazac is egészségtelen a durva tenyésztés miatt.

Akkor melyik halak azok amik nyugodtan ehetőek, és nem lesz tőle bajom?

2016. ápr. 17. 15:17
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Ne egyél halat! Mire lenyeled, valamelyik félnótás egészség guru kitalálja, hogy miért egészségtelen, halálos, és veszélyes!
2016. ápr. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem bármelyiket eheted. Hülyeség, hogy egészségtelenebb lenne, mint bármi más. Ennyi erővel az utcára se lépjünk ki.


Magasabb omega-3 és D-vitamin tartalma viszont a zsírosabb tengeri halaknak van, pl hering, de a tőkehalmáj is, meg szerintem a lazac is tök jó.


Olyat vegyél ami szimpatikus és jól el tudod készíteni, vagy szívesen fogyasztod.


Igaz az jobb lenne, ha tengeri ország lennénk, mert akkor könnyebb lenne friss tengeri halhoz jutni. Össze se lehet hasonlítani ezeket a mélyhűtött, millió kilométert utazott vackokat az aznap fogott friss hallal. Nekem ennyi a bajom velük. Az édesvizi halakat meg nem szeretem, tök más az ízük. Megszívtam.

2016. ápr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
jó a lazacot még szeretem, igaz az ilyen félig tengeri félig folyami, de a pontyot pl utálom
2016. ápr. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Nincsen láza, nincsenek kiütései, boldogan él.
2016. ápr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 lencsefőzelék ***** válasza:
95%
John Robbins: Százévesen egészségben c. könyvében olvastam, hogy csak a gyorsfolyású patakok halai egészségesek, mert azok a vizek még nem szennyezettek, a tengerekkel és a nagyobb folyókkal ellentétben.
2016. ápr. 18. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!