Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogy érzitek, egészségesen...

Hogy érzitek, egészségesen étkeztek?

Figyelt kérdés

Most tekintsünk el attól, hogy ki milyen irányvonalat tart egészségesnek. A kérdésem arra vonatkozik, hogy a te saját megítélésed szerint egészségesen étkezel-e. Milyen ételeket fogyasztotok, mire figyeltek?

Mennyire engedhetitek meg magatoknak a jó minôséget és a változatos ételeket?

Köszönök minden választ!



2016. ápr. 17. 20:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
64%
Nem érzem, hanem tudom, hogy nem. Sajnos a cukrot nem bírom kiiktatni az étrendemből, mindig visszaesek. Nehéz ellenállni a csábításnak.
2016. ápr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Köszi! Azt én is tapasztalom, hogy hiába tudom az eszemmel, hogy nem szabadna ezt és ezt enni, de mégis. Az a fránya akaraterő...De igyekszem.:)
2016. ápr. 17. 20:53
 3/25 anonim ***** válasza:
89%
Nem.
2016. ápr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
89%
Nem.
2016. ápr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
71%

Nagyrészt igen. Nekem sajnos kényszerből kellett elkezdenem diétázni, mert visszatérő candida gondjaim voltak évekig, amiből aztán inzulinrezisztencia lett. A cukrot teljes mértékben ki kellett iktatnom, illetve a fehérlisztet és minimálisra csökkenteni a szénhidrátot. Azóta viszont teljesen megváltoztam, nemcsak az alakom, hanem sokkal egészségesebb és fittebb vagyok - persze ehhez hozzá tesz az is, hogy rendszeresen sportolok. Sovány hús és rengeteg zöldség, nálam ez az alap, minél változatosabb formában. Édesség terén maradt az eritrit, ez nem emeli a vércukorszintet és nem táplálék a candida számára sem; remekül lehet vele sütni-főzni is.

A jó minőségű és változatos ételek azért nem horribilisan drágák. A párommal együtt élünk, mindketten tanulunk és dolgozunk is, mégis sikerül egészen változatosan és egészségesen étkezni. Szerintem ez leginkább kreativitás kérdése, nem a pénzé.. :)

24N

2016. ápr. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. ápr. 17. 21:43
 7/25 anonim ***** válasza:
60%
Szívesen! :)
2016. ápr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
51%

Sajnos nem, pedig igyekszem.

Imádom a kávét, vagyis az ízét. :)

De 17 évesen szerintem nem kéne még ennyire függnöm tőle, próbálom kiiktatni az étrendemből. No meg a cukrot...:)

2016. ápr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Mondjuk úgy, a nagyon mesterséges és ártalmas dolgokat igyekszem kerülni, illetve csökkenteni az édesség mennyiségét / arányát.
2016. ápr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
87%

Nem és nem is érdekel.

Persze, sok a gyümölcs-zöldség, de elégé édesszájú is vagyok emellett. :D

Viszont a testsúlyom, vérképem normális, mozgok naponta legalább egy órát, úgyhogy no problem :)

2016. ápr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!