Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az amerikaiak miért hangoztatj...

Az amerikaiak miért hangoztatják, hogy a mogyoróvaj fogyókúrás?

Figyelt kérdés
Egy csomó helyen láttam, hogy bőszen ajánlgatják a mandula meg mogyivajat az ilyen fogyokúrás értendekbe. Miért? Hiszen az tömény zsír!
2016. ápr. 26. 09:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ch szegény étrendbe.
2016. ápr. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Mert ők tudják, hogy a hízást nem az okozza, hogy az adott étel milyen energiatartalmú, hanem hogy milyen életmódot folytatsz mellé. A szűk látókörűek szerint az étel a hibás, és az ételt kerülik ahelyett, hogy optimalizálnák a szervezetük energiafelhasználását.
2016. ápr. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért mert laktató, nem úgy mint mondjuk a kenyér amiből ha fél kilót megeszek is éhes maradok.
2016. ápr. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
68%

Nincs olyan, hogy fogyokuras etel, minden etellel lehet hizni is meg fogyni is. Zsiregeto etrend de inkabb eletmod van nem zsiregeto/fogyokuras etelek.


A zsirt pedig nem is ertem, hogy jon ide a zsirt raktaroza el leg nehezebben a szervezet. 9kcal grammonkent igen de nem is kell kiloszamra enni.

2016. ápr. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

#2.

Rajtad jót röhögtem! :D

A világ legelhízottab népsége amerika. Minden 3-4. gyerek bőven túlsúlyos. De a lényeg hogy értenek hozzá hiszen te megmondtad!:D

Gondolom azt sem tudod,hogy az ételt kell a mozgáshoz állítani.. Ehetsz te akár 3300 Kalóriát is egy nap,ha te aztán azt lemozgod.(Futsz 2-3 órát)

2016. ápr. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Hogy továbbra is megvegyék!
2016. ápr. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

Ha tömény zsír lenne, akkor jó lenne fogyásra, mondjuk ahogy nézem, olyan sok cukor nincs is benne, mértékkel fogyasztva OK. Bár nem fogyókúrás, ha nem jó étrendben van, ez világos. De beilleszthető, hogyne. Sokkal jobb, mintha kenyeret enne az ember, bár ha azt eszi a mogyoróvajjal, az már szerencsétlen dolog.


A zsírt egyébként könnyen eltárolja a test, akár inzulin nélkül is, ettől még remekül lehet vele fogyni, mert azért segít, hogy nincs inzulinválasza s a tárolástól egy rendes deficitben nem is kell félni, hisz nincs miből. Ha túlesszük magunkat, akkor persze nem fogyunk, de a hiányból tárolni elég necces :D.


De a legrosszabb dolgokra is képesek rámondani, hogy fogyókúrás, ezzel nem kell foglalkozni. Valami japán édességről is hallottam ezt (bár szerintem nem volt komoly), ami félig glutén, félig cukor. Nyilván oltári nagy butaság.

2016. ápr. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7-es hát nem tudod, hogy amerikaiak főeledele a mogyoróvajas-lekváros szendvics? :D


szerintem nincs is, aki csak úgy magába enné. mindig kenyérre kenik vagy sütitésztába keverik.

2016. ápr. 26. 12:59
 9/11 A kérdező kommentje:
amúgy ment a zöld kéz! :)
2016. ápr. 26. 13:01
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
Az persze :D meg szerintük sajtból van a hold
2016. ápr. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!