Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Egy emberre számolva mennyibe...

Egy emberre számolva mennyibe jön ki a kaja egy hónapra?

Figyelt kérdés

Én most nagyon minimálba, 6 ezerre hoztam ki.

Egyenlőre néha kapok otthonról főtt kaját, az úgymond nekem ingyen van és ezen kívül költöttem 6 ezret egy hónapra, de szinte csak kenyeret meg akciós kaját vettem. Gyümölcsöt szinte nem is, és olyat se nagyon, ami megtetszett.


Leirnátok, hogy egy főre mennyire hozzátok ki, és mit, mennyit vesztek? Pl milyen gyakran van gyümölcs?


2016. máj. 14. 07:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 55.000 megy el, de csak egészsèges alapanyagokat vàsárolok, ès magamnak főzök.
2016. máj. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem minimálisan 20-25e havonta/fő; úgy, hogy viszonylag olcsóbb típusú és kevéssé a minőségre fókuszálva veszel dolgokat. Ha egyedül vagy, akkor ennél több.
2016. máj. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Egyedül több?
2016. máj. 14. 09:11
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Kb.30 ezret mondanék, ebben benne van,hogy havi 3-4 alkalommal a szüleimnél ebédelek.Nem a legolcsóbb dolgokat veszem mindig, ha lehet,figyelek a minőségre,de nézem az árakat. Gyümölcsöket annyira nem szeretem,de zöldséget viszonylag sokat veszek. Mindennap eszek főtt kaját, többnyire én főzök,de belefér 1-2kajarendelés is. Amúgy nő vagyok, nem túl nagy étvágyú. :)
2016. máj. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Mi azt esszük amit szeretünk, de nem vagyunk nagy zabagépek, így ketten 25-30ezret költünk kajára havonta. Ilyeneket szeretünk hogy virsli, vishu, tészták, kenyér felvágottal, tesco pizza és hasonló nem épp egészséges dolgok. És ebbe a 25-30ezerbe benne van az is hogy én minden nap coca-colát iszok. Gyümölcsöt kb havi egyszer veszek.
2016. máj. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%
30-40 között költök egy hónapban egymagamra úgy, hogy sütök, főzök. Lisztet elég sokat használok, havonta 1 kg tuti elmegy de így megúszom a kenyér, stb vásárlást. Gyümölcsöt én sem igazán eszek. Tejet veszek még gyakrabban,heti egy dobozt. Húst általában sertést vagy csirkét kb hetente egyszer veszek. Hó elején szoktam venni konzerveket: kukoricát, gombát paradicsom konzervet. Felvágottakat hetente kb két cosmagot. Egy karton ásványvizet kb két hetente. Tojást kapok otthonról így azt nem veszek.. Zöldséget is szoktam venni hetente 3-4 hagymát, 1-2 paprika. Plusz zabkorpát az is elmegy egy csomaggal egy hónap alatt. Meg valami műzlit. Kb eszek azok, amiket minden hónapban megveszek, de tényleg változó. Van, hogy hozok el anyukáméktól ételt..stb..
2016. máj. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hányszor megyünk étterembe a hónapban. Átlagosan 80 két főre. Hogy mit veszünk az változó, de minőségi alapanyagokat, sok gyümölcsöt is.

Amikor egyedül laktam albérletben, hüvelyeseken és virslin éltem hónapokig, így sikerült 20-ból kijönni. Szerencsére már csak rossz emlék.

2016. máj. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
30.000 ft a minimum, az egészséges valahol 40-50.000 között vagy afelett van.
2016. máj. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Annyira vicces, hogy az embert már azért lepontozzák, mert megírja egy oldalra, hogy mennyiért vesz havonta ételt magának. Egy ilyen válaszban mi lehet a rossz? Ha egyszer ő annyit szeretne vagy tud költeni.. Nevetséges.
2016. máj. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Havi 30-90 ezerig, ha beleszámolsz mindent amit megeszel, megiszol.

Szerintem a 60 ezer forint környéke az kb reális, egészséges középút.

2016. máj. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!