Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit egyen egy sportolo 10 oraira?

Mit egyen egy sportolo 10 oraira?

Figyelt kérdés
Kuzdosportal foglalkozom de elotte kondiztam es ott rendben volt az etrend 9-kor mar csirke rizst ettem de most a sportba erre nincs szukseg most teljes kiorlesu kenyeret,pulykamell sonkat,zsirszegeny sajtkrem,meg zoldsegbol csinalok szendvicset de hosszutavon ez nem annyira jo erre szeretnek alternativakat.

2016. máj. 19. 21:23
 1/4 anonim válasza:
Alma vagy barmilyen gyumolcs
2016. máj. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
nyers csirkemáj
2016. máj. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 _Csaba_ válasza:
Figyu itt 1 link : [link] itt liszt nélküli kenyeret csinálhatsz és ahogy mindneki tudja hogy a sima kenyér tele van szénhidráttal szóval kettő ilyen szeletet megkensz vajjal meg rá raksz 1 db sonkát és kész (akár 2-3-mat is megehetsz bajod nem lesz és nem leszel kövér)
2016. máj. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amit szeretsz és alkalmasnak tartasz s ami kiegyensúlyozottá teszi a napi tápanyagbeviteledet :)

Ez lehet semmi, tojás, olajos mag, hús és zöldség, hús és köles, zsíros zöldségétel (tojásos, sajtos vagy simán sült), gyümölcs, zabkása... Bármi. Kinek mi jön be s kinek mit enged az étrendje.


A párom nagy kenyeres volt, most kenyér helyett rizst eszik és kész... Én sosem ettem szendvicset, csak egyfélét, most is ugyanúgy eszem, csak kenyér nélkül (elég tartalmas s nem hiányzik hozzá a kenyér, sőt).


A berakott receptnek én a tesóját ismertem, ott mascarpone volt túrókrém helyett, poénos cucc, bár én akkor inkább piskótát eszem vagy magropogóst, így nem gyökeresedett meg életmódomban (amibe a mascarpone úgyse fér). De nem volt rossz.

2016. máj. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!