Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti általában hány gombóc...

Ti általában hány gombóc fagyit esztek, ha elmentek fagyizni?

Figyelt kérdés

Múltkor kiránduláson voltunk a sulival és elmentünk fagyizni. Három gombóc fagyit kértem világ életemben, már kiskorom óta ennyit eszek...Szerintem ideális meg mindig az van előttem, hogy oviban/bölcsiben ha járok mindig látom, hogy ha valakinek fagyi a jele az mindig három gombóccal van megrajzolva:D

De a lényeg, hogy minden gyerek elkezde nekem mondani, hogy "Úristen, három gombóc? ?? Hogy tudsz annyit megenni? Én kilyukadnék tőle" Nem volt benne semmi rosszindulat, csak meg voltak lepődve, én meg olyan furán éreztem magam, hogy mindenki ott eszegeti a két kis gombócát.

Tényleg ennyire sok lenne három? Én vagyok az egyetlen "mutáns", aki nem "lyukad ki tőle"?:D

15L



2016. jún. 7. 18:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Én ha tölcsérben kérem akkor 2-3-gombóc az adag. Ha kehelyben akkor 4-5-gombóc.
2016. jún. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
Általában én is három gombócot kérek, mert így van meg minden íz amit szeretnék, és így elég is. Nem, szerintem nem vagy fura.
2016. jún. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
2 vagy 3 max :)
2016. jún. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
2-3
2016. jún. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
2-3
2016. jún. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha olyan méreted 6-7 dekás akkor beérem hárommal. Ha ilyen kis 4-5 dekás akkor 4-5-el.
2016. jún. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Én mindig kettőt kérek, mindig ennyit ettem, és megmaradt szokásnak:D De nem hiszem, hogy a három gombóc olyan sok lenne:)
2016. jún. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

ha jó idő van, nem fázom és nem ettem tele magam, 3


ha kicsit fázom, vagy előtte ebédeltem, akkor 2 :D

2016. jún. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Simán lemegy nekem is a három gombóc.Alig 3,5-4 dkg-osak, a mostani gombócok.Nem olyan sok három gombóc fagyi.

Inkább az árak tartják vissza az embereket, hogy annyit egyenek, amennyit szeretnének.

2016. jún. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
15%
Évente par alkalommal max. 1 gombócot. Nem is szeretem, meg odafigyelek a szénhidrátra 😃. 30/n
2016. jún. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!