Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti általában hány gombóc...

Ti általában hány gombóc fagyit esztek, ha elmentek fagyizni?

Figyelt kérdés

Múltkor kiránduláson voltunk a sulival és elmentünk fagyizni. Három gombóc fagyit kértem világ életemben, már kiskorom óta ennyit eszek...Szerintem ideális meg mindig az van előttem, hogy oviban/bölcsiben ha járok mindig látom, hogy ha valakinek fagyi a jele az mindig három gombóccal van megrajzolva:D

De a lényeg, hogy minden gyerek elkezde nekem mondani, hogy "Úristen, három gombóc? ?? Hogy tudsz annyit megenni? Én kilyukadnék tőle" Nem volt benne semmi rosszindulat, csak meg voltak lepődve, én meg olyan furán éreztem magam, hogy mindenki ott eszegeti a két kis gombócát.

Tényleg ennyire sok lenne három? Én vagyok az egyetlen "mutáns", aki nem "lyukad ki tőle"?:D

15L



2016. jún. 7. 18:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
94%
Én max. 1 gombócot tudok megenni. De tortából is max. fél szelet megy le. Édesszájú vagyok, de gyorsan émelyegni kezdek a sok cukortól.
2016. jún. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
1-3
2016. jún. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
2-3. Attól függ mekkora a gombóc és milyen kedvem van.
2016. jún. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
100%
Világ életemben kettő gombócot ettem, és mindig gyümölcsöset, mert a többi még annál is émelyítőbben édes :)
2016. jún. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

általában kettő gombócot kérek, az egyik rendszerint csoki, a másik valamilyen gyümölcs :D

Ha nagyon finom a fagyi, vagy nem tudok választani vagy éhes vagyok, akkor simán lemegy a 3 gombóc is :)

2016. jún. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

1-2 a maximum

25/n

2016. jún. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
65%
Van egy közeli hely, ahol jól készítik a fagyit. Ebből, 3 gombóc. Súlyra nem tudom, de mélyen merítik és nem húzzák le a fölöst. Így, egy gombóc, majdnem kettőnek felel meg.
2016. jún. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
61%

Amíg még ettem fagyit, 2-3 volt. Szeretem a változatosságot, nehéz volt választani, így pedig volt egy csoki, egy vanília s még egy változó :D Nem sok. Főleg alkalmilag nem. Többet azért nem ettem, mert lefolyt volna, kehelyben már OK az is.


Ma már cukormérgezést kapnék tőle, hacsak nem speciális, amiben nincs cukor. Plusz túl drága és megbízhatatlan is. Inkább kreálok itthon valami hasonlót. Már elvileg, mert sok éve nem eszem semmilyen fagyit, max. rokonlátogatáskor, valahogy nem igénylem.

2016. jún. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
1-2 gomboc max de mostanában nem eszek már fagyit.
2016. jún. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Noblesse Oblige ***** válasza:

Én 1 gombócot szoktam kérni. Nagyon drága a fagyi, de néha jó nyalni, és olyankor a nyár örömére 1 gombócot elnyalok. Ehhez annyira hozzászoktam, hogy egyszer a párom vett rendes 3 gombócot, ami kiskoromban nem okozott soha gondot, de most már nem bírom megenni. Fura.

Otthon viszont a házi készítésű fagyi, az nagyon menni szokott.

2016. jún. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!