Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti általában hány gombóc...

Ti általában hány gombóc fagyit esztek, ha elmentek fagyizni?

Figyelt kérdés

Múltkor kiránduláson voltunk a sulival és elmentünk fagyizni. Három gombóc fagyit kértem világ életemben, már kiskorom óta ennyit eszek...Szerintem ideális meg mindig az van előttem, hogy oviban/bölcsiben ha járok mindig látom, hogy ha valakinek fagyi a jele az mindig három gombóccal van megrajzolva:D

De a lényeg, hogy minden gyerek elkezde nekem mondani, hogy "Úristen, három gombóc? ?? Hogy tudsz annyit megenni? Én kilyukadnék tőle" Nem volt benne semmi rosszindulat, csak meg voltak lepődve, én meg olyan furán éreztem magam, hogy mindenki ott eszegeti a két kis gombócát.

Tényleg ennyire sok lenne három? Én vagyok az egyetlen "mutáns", aki nem "lyukad ki tőle"?:D

15L



2016. jún. 7. 18:51
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
2, mert lassan eszem és elolvad.
2016. jún. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Tigrancs válasza:
Nem mindegy hány deka egy gombóc. Ha három dekás én általában három gombócot eszem, ha négy-öt, akkor kettőt, de ha megkívánok még valami ízt akkor hármat abból is. Szerintem semmi különös nincs abban, hogy te három gombócot eszel. Lehet, hogy az osztálytársaid nem voltak úgy "kiéhezve" perpillanat egy fagyira, mint te abban az időben, és lehet csak irigykedtek rád, vagy rosszindulatból, mondták ezt. Legalább is ezt gondolom, én...
2016. aug. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!