Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi gyümölcsöt ehetek a...

Kkicsii kérdése:

Mennyi gyümölcsöt ehetek a gyümölcsnapon?

Figyelt kérdés
Heti 2x fogok gyümölcsnapot tartani, és mivel diétán vagyok mennyit ehetek pl. barackból és dinnyéből? mert hallottam már mindenfélét ezzel kapcsolatban...van aki szerint inkább kevesebbet mert sok cukor van benne más szerint pedig nyugodtan ehetem bármikor mert nem hizlal.Segítsetek pls.

2012. aug. 5. 01:35
 1/5 anonim ***** válasza:

ezt inkább a táplálkozás kategóriában kérdezd újra,mert ennek nincs köze a diétához.

hizlaló étel meg nincs.

többlet kalória bevitel ami létezik,és hizlalhat.

diétához persze a gyümölcs-főleg egész napra-teljességgel alkalmatlan.

diéta alatt délelőtt mehet minimális gyümölcs.

2012. aug. 5. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a gyümölcs cukros. ha egész nap azt eszed, jól meg fogsz hízni. szóval jól mondja az első, ennek a fogyókúrához semmi köze, topikot tévesztettél :D
2012. aug. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
heti 2x gyumolcsnap? nos szerintem egyszer untig elég lenne, mert megdobja a vercukorszintedet, es ha ugy vesszuk akkor 1200kcalnak megfelelot kellene enned gyumolcsbol is, de az meg mar sok lenne a cukor miatt, ha esetleg savanykas gyumolcsoket valasztasz az segíthet, de az meg ne h gyomorsavat csinaljon, de egy heten egyszer jo is az ilyen tisztitokura, a sok rost altal a beleidben a salanyag konnyebben kiurul majd..de a tobbi napon egyel sok fehérjét.
2012. aug. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 laci911 válasza:
Gyümölcsöt néha kell enni pl a banán jó mert sok fehérjçt tartalmaz de viszont magas a glikemiás szintje ami azt eredmçnyezi ,hogy lebassza a vérnyomásodat.Ha fogy akarsz akkor csak kevés szenhidrßltott egyél kb test Suly \gramm az az 50\50g kell az fedezi a napidat.
2012. aug. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a banán fehérjét?:DDDD
2012. aug. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!