Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha délelőtt csak nyers gyümölc...

Ha délelőtt csak nyers gyümölcsöt és zöldséget eszem akkor ez fogyaszt?

Figyelt kérdés
Egészséges? Lehet ettől hosszútávon fogyni? (ha hónapokig csinálom életmódszerűen). Tapasztalatok?
2011. dec. 16. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem egészséges, nagyon rossz ötlet.A legjobb módszere a fogyásnak az életmódváltás+az edzés.A délelőtt folyamán épphogy szénhidrátot kell enni, pl. zabpelyhet natúr johurttal/túróval, és az mellé még lehet enni gyümölcsöt vagy zöldséget.Fontos a megfelelő fehérjebevitel is, egyél sok csirke-vagy pulykamellet, halat, túrót, tojásfehérjét.Zöldséget meg bármikor ehetsz, gyümölcsöt pedig inkább délelőtt fogyassz.Én nagyon nem bírnám ki, hogy délelőtt csak gyümölcsöt meg zöldséget egyek, meg rosszat is tennék magamnak..
2011. dec. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. Délelőtt jól kiéhezteted magad, ezért délután alig várod hogy feltépd a hűtőajtót és jól bezabálj estére...
2011. dec. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

csak úgy mellékesen üzenem az első válaszadónak, hogy a gyümölcs=gyümölcscukor(+rost)=>szénhidrát.


kérdezőnek: én is így csinálom, csak annyi, hogy olyan napokon, amikor külön elmegyek sportolni, akkor bevágok a gyümi mellé még egy natúr joghurtot vagy egy kefít is.

2011. dec. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én csináltam egy darabig, de dél felé már olyan éhes voltam hogy dupla annyi ebédet kellett ennem... nem működött.
2011. dec. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem. ha valakinek kitépem a zsirját, az "fogyaszt".

az, hogy úgy eszel mint valami kérődző (no hús) az nem fogyaszt, az identitás zavar.

2011. dec. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Semmiképpen sem..

"Délelőtt kell enni és délután kell koplalni"

2011. dec. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!