Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Azt hiszem romlott tojást ettem?

Azt hiszem romlott tojást ettem?

Figyelt kérdés

Szóval rakott krumplit ebédeltem és éreztem itt ott hogy fura ízé van a tojásnak. Olyan "mosogatószer"-hez tudnám hasonlítani. Utána már minden tojást félrekotortam, de rá 10 percre futottam wcre. Esélyes hogy romlott tojást ettem? (Eddig még nem volt "szerencsém" hozzá.)

Az állkapcsom alján, enyhe bizsergő érzést érzek, mint mielőtt "kijön a róka"...


Az ételmérgezés tünetei és annak időtartama függ az elfogyasztott mennyiségtől? Elvileg nagyon keveset ettem a tojásból és délután programom lenne...:(


2016. aug. 14. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok víz ivása sok dinnye evés és széntabletta a mérgek felszívása miatt .
2016. aug. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezzel tisztában vagyok, köszi :) Gyorsan gugliztam, hogy mi a teendő.

Csak arra nem találtam választ, hogy a tünetek mennyisége/erőssége függ e attól, hogy mennyit fogyasztottam a romlott ételből :/

2016. aug. 14. 12:38
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy állott volt a kaja, de elég gyorsan reagált a gyomrod, így az undort sem lehet kizárni (ételmérgezés 1-2 óra múlva csinál bajt). Velem is volt ilyen, mondjuk nálam az volt a baj, hogy kukac volt a kajámba (véletlenül belefőztem), és hát visszaköszönt az egész :D Jobbulást amúgy :)
2016. aug. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, sajna nagyon érzékeny a gyomrom mindenre. Utálom is emiatt :D Elég ha nem összepasszoló ételt eszem (pl szenyo + paradicsom + kakaó) és már meghajt, közben a párom elég sok mindent összevissza eszik és neki semmi baja :D

A kaja friss volt, tegnapi; de lehet későn került a hűtőbe. Anyunak mondjuk semmi baja nem volt utána...:D


Kukac? :O jesszumpepi :O nem csodálom, hogy visszaköszönt :D Már a gondolattól kiázott a hideg :)


Köszi, már jobban vagyok, ledőltem egy kicsit és most jobb. Bár azóta még nem mertem semmit sem enni :D

2016. aug. 14. 15:44
 5/5 A kérdező kommentje:
*kirázott
2016. aug. 14. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!