Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » SEGÍTSÉG! Azt hiszem romlott...

SEGÍTSÉG! Azt hiszem romlott túrót ettem, lesz valami komolyabb bajom? Vagy csak simán ki sz*rom?

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy nem tűnt fel, hogy romlott. Az a színén meg az ízén is érződik. Igen, kijön belöled, vagy alul vagy felül, ebbe még nem halt bele senki.
2010. jún. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez már a hátsó kijáratot választotta
2010. jún. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Semmi bajod, egyél sokat!:)
2010. jún. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
max hasmenésed lesz de semmi komolyabb :)
2010. jún. 8. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Bátor vagy, a halál szemébe néztél... és kacagtál... Legközelebb legyél még merészebb, vedd fel kifordítva a pólódat... XD


Komolyra fordítva a szót, ha mázlid van semmi bajod nem lesz...

2010. jún. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Hogyhogy nem vetted észre? A szavatossági idő lejárta után 2 napos krémtúrót már ettem, de előtte megkóstoltam és megszagoltam. Nem volt romlott, csak egy kicsit úszó cseppfolyós volt a teteje, de csak a teteje. És kutya bajom sem volt.
2010. jún. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Max egy kis gyomorrontás vagy hasmenés.De semmi bajod nem les.
2010. jún. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
0%
nekem egy ismerősöm belehalt de nem túrót evett hanem konzervet kb. 20 évvel ezelőtt
2010. jún. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
0%
megdöglesz^^
2010. jún. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
amúgy én joghurtba kevertem bele mikor még friss volt kb 5 napja hűtőben tároltam most semmi rossz szaga nincs kinézetre sincs semmi baja ízre ettem egy kanállal és kicsit pezsgős íze volt kb mint a kaukázusi kefir utóíze az a kérdés hogy ha befalom lesz e valami bajom vagy csak megy a hasam hányok ha esetleg romlott keményen ... nyilván mire választ kapok addigra vagy megettem a túrót vagy kidobtam de ez már a 2. alkalom hogy így járok és ki tudja hány lesz még hasznos lenne a ha valaki válaszolna rákerestem már neten is de beszarás hogy ott is 5 napot írt hogy annyi idő alatt romlik na hát ezzel ugyan ott tartok hogy vagy jó vagy nem jó 5 nap múlva szóval inkább már az a kérdésem hogy lehet e bajom ha esetleg romlott túrót eszem ... mire ez végigírtam rájöttem hogy még is csak megeszem ha esetleg nem köszönném meg a választ hasonló dilemmákkal küzdő ember aki idetéved a választ kutatva akkor tudja hogy megdöglöttem tőle és ő ne kövesse el azt a hibát amit én s inkább váljon meg tőle
2015. ápr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!