Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Valaki olyan étel amitől...

Valaki olyan étel amitől tudnék fogyni? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok az a problémám van hogy 15kg felesleg van rajtam a pajzsmirigytol es szeretnek fogyni. Gyógyszert csak egy honap mulva kapok! Sportott is szeretnek csinalni viszont mar egy normal tempóban sétálok is fulladok. Tobb ételt is ajanlhatok a penz nem erdekel mi mennyibe kerül csak mar kikészít a súlyom.. :/ sok gyümölcsöt zöldséget eszek 2-3honapja de semmi változás nincs. Uditott nem iszok csak tiszta csap vizet. Tesztatt kenyeret ritkán eszek. Inkább magvas vagy barna kenyeret eszem ha eszek is. Köszönöm a segitsegeteket! :)
2016. nov. 11. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Olyan étel nincs, amtöl önmagában fogynál.


Az meg, hogy "sok gyümölcsöt zöldséget eszek) nem jelent semmit, mert igen sokat számít a mennyiség.


HA tényleg fogyni akarsz, akkor minden ételt mérj le grammra és utána mki tudod számítani, mennyi kalóriát viszel be, és attól függeön, hoyg mennyit használsz el belöle, vagy hízol, vagy fogysz.

2016. nov. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A kalóriadeficittől fogysz... Hogy ezt mivel éred el, nem tudhatom. A saját megoldásomat ismerem, de az extrém s születni kell rá, pár évig megfelelően enni plusz egyebek... Mindenki más. Gyümölcsökkel és kenyérrel én aztán nem fogynék semmiképp, de persze lehet, hogy te megoldod a deficitet így is.

Fehérje, zsír? Ezekről nem írtál, pedig ezek szoktak laktatni igazán s ezekre szükséged is van, a cukrokkal ellentétben (semmi bajom velük, ha más eszi vagy én pici mennyiségben, energia meg minden, de nem esszenciálisak).

2016. nov. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem ételtől tudsz fogyni, hanem annak a hiányától. A "sok gyümölcsöt zöldséget eszek " megfogalmazás értelmezhetetlen, kinek ez a sok, kinek az. De ha szőlőből és más magas cukor tartalmúból eszed, akkor adtál egy pofont a sz.rnak. Egyél sok céklát és savanyúkáposztát, jót tesznek a bélműködésnek. És ha nem számít a pénz, akkor menj el egy olyan edzőterembe, ahol van olyan edzőgép, amit nem neked kell hajtani, hanem saját motorral mozgatja a te végtagjaidat, így könnyebben lélegzel.
2016. nov. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Valaki olyan étel amitől tudnék fogyni?"

Fuck logic. Általános elsőben buktál biológiából?

2016. nov. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem ételtől fogsz fogyni, hanem a mozgástól és a kalóriacsökkentéstől. azt írod, már egy normál tempós sétától is fulladsz, ez elég durva, tuti, hogy csak 15 kiló felesleg van rajtad? sétától csak a nagyon kövér emberek szoktak kifáradni. nekik inkább kímélő sport való kezdetben, ami nem terheli az ízületeket pl. úszás. a gyümölcstől fogyni nem fogsz, hiába egészséges, sok benne a cukor. ne egyél tésztát, kenyeret, lisztes dolgokat.
2016. nov. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom! :) hat szerintem igen mert 173 centi vagyok es 86kg de hozza teszem tavaly ilyenkor 50kg voltam.. Nagyon gyorsan feljött :/
2016. nov. 13. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!