Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Neked vesznek külön kaját a...

Neked vesznek külön kaját a szüleid, ha otthon van főzve? 18/F

Figyelt kérdés
ha anyád főz és te azt nem eszed meg akkor éttermi, vagy gyors kaját ehetsz?

2016. nov. 22. 16:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
38%
Igen, de nekem főz is külön, amit kérek.
2016. nov. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
jó neked
2016. nov. 22. 16:57
 3/20 anonim ***** válasza:
63%
Jah még annyi. Miért várod el azt, hogy külön főzzön rád? Ha esetleg cukor beteg vagy, akkor megértem, hogy ez szükséges de máskülönben...
2016. nov. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
65%
Felnőtt ember vagy. Miért kéne már a szüleid engedélye ahhoz, hogy rendelj magadnak? Megrendeled, kifizeted. Bizonyára már dolgozol és állod a magad extra költségeit.
2016. nov. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Én nem tudok főzni sajnos

max hideged tudok enni

2016. nov. 22. 17:02
 6/20 anonim válasza:
79%

Utolsónak van igaza, én kb gimisnek tippellek, ott már dívik legalább rántottát fözni tudni, vagy szendvicset összerakni. Én csak akkor járok ilyenre, ha pl. 7ig nem jutok haza és az ÉN âltalam elkészített ebédem már elfogyna addigra.

Meg amúgy is...van pici szád, mondod anyu! Mást nem tudnâl fözni?! Meg lenne oldva, nem itt hisztiznél

17f

2016. nov. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%

Nekem spec nem lenne pofám elvárni, hogy valaki külön főzzön rám, csak mert épp nem tetszik a kaja, ami van.

Megtanulsz szépen főzni vagy veszel magadnak valami mást a saját pénzedből.

2016. nov. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy, visszahívják nekem a francia szakácsunkat és akkor elkészíti nekem amit én szeretnék. Ilyen gáz szüleim lennének, hogy étterembe küldenének, hát depis is lennék. Világ hülyéje az átlászó kamujával 
2016. nov. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
Amikor olyat főztek a szüleim, amit én nem szerettem, akkor nem ettem egyáltalán, de ez ritkaság volt, mert nem vagyok válogatós. De soha sem kértem őket meg, hogy csináljanak valami mást nekem, vagy rendeljenek nekem kaját. Kinyitottam a hűtőt és csináltam egy szendvicset, rántottát, kását, akármit amit találtam. Pláne egy 18 évesnek már nem kellene úgy fintorognia az étel fölött, mint egy 6 évesnek.
2016. nov. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
46%
Nem főznek olyat, amit nem szeretek.
2016. nov. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!