Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nektek mi a kedvenc ételetek...

Nektek mi a kedvenc ételetek és miért? Mikor főztétek először? Melyik a legjobban utált ételetek és miért?

Figyelt kérdés
2016. dec. 21. 22:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

A kedvenc nálam is a harcsapaprikás, meg a pizza. :D


Amit utálok az pedig a létező összes savanyúság. :D

2016. dec. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

#11-esnek:


Megértelek.

Nem kapok ízlésemnek megfelelő savanyúságot, ezért eszem majdnem mindent a nélkül. Amihez mégis kell, ahhoz fejessalátát készítek.

Ha vendégek jönnek akkor az ételek mellé az Aldiban vásárolt, hosszában hasított édes-savanyú lében úszó uborkát

szervirozok. Ez az egyedüli vállalható, ami boltból származik.(szerintem)


Ennek az uborkának baromi nagy sikere van, eszik is rendesen.

a fejessalátát csak aoróra vágva teszem az asztalra, hogy ne kínlódjanak a méretekkel. Az is jól fogy.

2016. dec. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A kedvenceim a japán és a skandináv ételek, elég régóta főzöm őket. Kiegyensúlyozott, kifinomult letisztultságuk miatt kedvelem őket.


Amit nagyon nem szeretek, azok a disznóételek és a halászlé.

2016. dec. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

én a francia ételeket szeretem,- a szuflékat, a kacsa mellet balzsamos mézes lilahagymás szosszal, besamellel készult sult zoldsegeket stb. 5 éve élek itt, azota alig fozok magyaros ételeket.

otthon, legalábbis az én családomban alig ettunk zoldsegeket (fozelék nem számit annak), nem is tudtuk mennyi mindent el lehet késziteni beloluk.

ilyesmi, hogy rántott hus, paprikas krumpli, porkolt…nem birom megenni. a paprikas, zsiros ételektol meg rosszul leszek.

2016. dec. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!