Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Étterembe lehet bevinni saját...

Étterembe lehet bevinni saját italt?

Figyelt kérdés
Fehérjeport szoktam inni minden ebéd mellé, és most étteremben kell ebédelnem. Be lehet vinni?
2017. jan. 2. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Beviheted, de ne vedd elő.
2017. jan. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Alapból nem illik, sőt, alighanem törvényileg sem szabad.


De mivel olyan termékről van szó, amit ők nem forgalmaznak, megbeszélheted. Egy pohár vizet úgyis kell kérned hozzá, ha rákérdezel akkor biztos nem fogják megtiltani. Már ha jó fejek. Egy pezsgőtablettás gyógyszert vagy vitamint is megihatsz, ha megbeszéled, ez nagyjából ugyanez a kategória.

2017. jan. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Étteremben nem illik saját, hozott ételt, italt fogyasztani.

Idd meg miután végeztél az ebéddel és kimentél.

2017. jan. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Az is jó, ha elmész a mosdóba és ott iszod meg. Egyébként szerintem a legtöbb helyen abszolút nem csinálnának belőle ügyet.
2017. jan. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is csak megbeszélés kérdése a személyzettel,hogy mi a gondod, és, ha a rendelésed amúgy okés, biztos, hogy segíteni fognak egy pohár vízzel, elkeverhesd a porodat.

Bár lehet, hogy nem a vendégek előtt kellene, ki tudja mire gondolnának...

2017. jan. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ne etterembe menj, hanem pszichiaterhez.


A 'testepites' nevu pszichozis mar a napi tevekenysegeidre is ranyomja a belyeget, egy percig sem tudsz elvonatkoztatni a 'fejlodestol', a szerinted helyes taplalkozastol, az ettermet is csak szukseges rosszkent fogod fel.


Ismetlem, keress segitseget, mert nem normalis amit csinalsz es ahogy gondolkozol.

2017. jan. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Utolsó, a pszichiáter téged is vár... a fegyelmezett étrend és életmód nem pszichózis, és a kérdező sehol nem adta jelét annak, hogy ha nem veheti be a fehérjéjét, akkor hisztit csap és széttöri az éttermet... csak lehetőségeket mérlegel. Ez egy egyszerű kérdés a részéről. Ne láss bele olyat a dolgokba, ami nincs ott... ezzel lehet csak igazán gumiszobába kerülni.
2017. jan. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Végül is ebéd után megittam, és ennyi
2017. jan. 2. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!