Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit milyen kaját visztek...

Mit milyen kaját visztek magatokkal a suliba?

Figyelt kérdés

Sajnos a kenyérből (szendvics), JóReggelt kekszből, meg müzliszeletből elegem volt, meg azok nem is túl egészségesek.


Ti mit visztek magatokkal? Tudtok adni ötletet? Én korpás kekszre gondoltam, de az elég laktató?



2017. febr. 10. 19:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

"Ezek a válaszok basszus! :) Most komolyan, láttatok már olyat, hogy egy iskolás csirkés salátát, meg sült húst húz elő a tatyójából tízórai szünetben?"


Én mondjuk a munkába viszem az előző válaszomban írt dolgokat, de mi ebben a különös? Nincs konyha, nem akarok szendvicsen élni.


Elcsomagolom az adott ételt, teszek mellé villát, kést, kanalat is, és ha végeztem a dobozban hazaviszem a koszos evőeszközt, este megy a mosogatógépbe. Az égvilágon semmi furát nem látok ebben. Nem fogok azért szendvicsen élni, mert "hogynézazki" hogy nyáron nekem mondjuk hideg levest van kedvem enni salátával.

2017. febr. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Rántottás melegszendvics

Gombás-paradicsomos omlett

Omlett kelbimbóvalés gombával

Ham and eggs pirítóson

Serpenyős tojásreggeli

Tojásrántotta pirítóson

Baconos saláta buggyantott tojással

Bruschetta

Sonkás-mozzarellás omlett

Túrós,meggyes palacsinta

Tavaszi krumpliomlett

Cézár saláta

Sajtos-tonhalas toast

Téli gyümisali

Parasztrántotta

Ezeknek a nevét beírod a google-be és kiadja a receptet én cookpadról írtam ki őket.

2017. febr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
57%
banán, alma, narancs, mandarin, kakaóscsiga, palacsinta, volt mate-em anno hotdogot vitt, másik volt mate-em rizst hússal, zöldségmixszel, joghurtot babapiskótával, volt olyan, aki ilyen mandulát v pisztáciát csócsálgatott, régen még mate-im csipszet is ettek ott meg csokit. Meg egyik mate-em egyszer vitt zserbót. Meg ami még pl feldobhatja a kis dobozos üdítő, cukorkák. Meg még van olyan iskola, ahol ritkán ebédre adnak gyrost. Meg amúgy esetleg lehet mogyorókrémes kenyér, kakaós, diós, mákos, lekváros, túrós cuccok. Egyszer találtam egy péksütit, amihez az volt kiírva, hogy gesztenyés-mákos; a gesztenyét nem éreztem, de fincsi volt; volt aki egyszer télifagyit vitt; lehet amúgy réteseket, almás-meggyes pitéket is pl vinni, ilyen száraz kiszacskós pizzakarikákat is, meg nálunk pl még sokszor ettek ilyen mogyorót vagy vmi mekszikornt; tudom nem így írják, hát kb ilyenek voltak nálunk.
2017. febr. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!