Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ehetek édeset (csokit) bölcses...

Ehetek édeset (csokit) bölcsességfog kihúzása után?

Figyelt kérdés

2017. febr. 17. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Én biztosan nem ennék még.

Nekem egy sima fog kihúzása után kellemetlen volt az evés, édestől meg visítottam, úgy fájt a seb.

2017. febr. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

2 perccel húzás után vagy fél nappal?

amúgy ehetsz :D

2017. febr. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Két nap múlva igen.

A húzás napján ne egyél csokit, ki lehet bírni.

De nem mondta a fogorvos, hogy mit szabad és mikor ?

Húzás után még öblíteni sem szabad, mert az alvadt vérrögnek a fogmederben kell maradnia egy darabig, az védi a további vérzéstől és fertőzéstől.

2017. febr. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tejtermeket allitolag nem lehet.
2017. febr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, így van tejterméket sem.
2017. febr. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Pá napig kerülj mindent, amiben tej van, mert gyulladást okozhatnak a tejsavbaktériumok. Főleg bölcsességfog kihúzása esetén kell ezt betartani, mivel elég nagy seb marad utána. És az nem megoldás, hogy tejes dolgokat eszel, és utána fogat mosol, nem, abszolút hagyd el őket a megfelelő időtartamra.
2017. febr. 18. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm - igen, különböző vélemények vannak. Kerülök én szinte mindent, ezért maradt a csoki :)

Persze nem öt perccel a fogorvostól való távozás után, akkor még szorítottam a tampont a seben. A tejterméket kerülöm, de a túrórudi már nagyon hiányzik :D

2017. febr. 18. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!