Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen ételt vigyek a suliba?

Milyen ételt vigyek a suliba?

Figyelt kérdés

Szeretnék fogyni és egészségesen étkezni.

Az a problémám hogy nem tudok mit suliba vinni mert igazából nem szoktam éhes lenni, de a gyomrom állandóan korog ha nem eszek valamit és ez borzasztóan zavar. Próbáltam a puffasztott rizset de nem tudok sokat enni belőle és egy szelettől ugyanugy korog a gyomrom. Vittem már rántottát, az jó volt de meguntam.

Szendvicset nem szeretnék vinni,gyümölcsöt is vittem már de csak rontott a helyzeten, a salátát is bevállalnám, de most olyan drága hogy nem tudom megvenni. Szeretnék ötleteket kérni, csak szeretném mellőzni ezeket a szénhidrátcsökkentett kenyereket meg porokat. Előre is nagyon szépen köszönöm :)



2017. febr. 19. 16:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Lehet venni pöpec kis ételhordókat,amiben tudsz tejet és műzlit külön vinni majd a szönetben összeöntöd é megeszed. Vagy vihetsz joghurtot és műzlit,az kevésbé macerás (dobozba műzli,joghurtot hozzáönt,kész)

De a főtt tojás és zöldségek is elkészíthetőek otthon, ahogy a rántotra is. Csak variálni kell,hogy ne und meg. Főzhetsz tejberizst vagy grízt elző este minimális cukorral és azt is vihetsz dobozkában. Szóval kb mindent

2017. febr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!