Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti felkelés után rögtön esztek?

Ti felkelés után rögtön esztek?

Figyelt kérdés

Én mindig éhesen kelek, és egy pohár víz után azonnal leülök reggelizni.

Voltak osztálytársaim akik suliban a második, harmadik óra után ettek csak, és mind picit túlsúlyosak voltak.

Sokszor hallottam, hogy a reggeli a legfontosabb étkezés, beindítja az anyagcserét stb,stb.

Szerintetek lehet ebben valami? Van köztetek olyan, aki kimondottan vékony, de nem reggelizik?


2017. márc. 15. 08:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
58%
Én is eszek reggel azonnal, föleg hogy utana edzek. Egy pici szelet teljes kiőrlesu kenyer csirkemell sonkaval, turoval, zoldseggel, vagy zabkasa gyumolccsel, vagy tojas barhogyan elkeszitve :)
2017. márc. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért túlsúlyosak mert nem reggeliznek felkelés után. Akkor hízol el ha több kalóriát viszel be mint amit elégetsz, az hogy nyolckor vagy tízkor reggelizel nem igazán számít. Én régebben mindig reggeliztem felkelés után, mostanában nem esik jól, csak megiszok egy teát vagy egy pohár narancslevet, kicsit később kajálok, 1-2 óra múlva. A súlyom nem változott ettől.
2017. márc. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
52%
Behánynék ha ébredés után ennem kellene! 11 körül eszek és nem vagyok túlsúlyos.
2017. márc. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
77%

Igen, fontos a reggeli, de az nem jelenti azt, hogy amint kipattan a szemed tömni kéne magadat.

Felkelek, rendbe teszem magam és a lakást is az éjszaka után, beveszem a gyógyszeremet, aztán nekilátok a reggeli készítésének. fél órával a gyógyszer bevétele után leülök enni.

2017. márc. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Én sem tömöm magam felkelés után, hanem normálisan megreggelizem. Túlsúlyom sincs, nem is kívánok változtatni az étkezési szokásaimon, pusztán kíváncsi voltam.. :)
2017. márc. 15. 09:02
 6/22 A kérdező kommentje:
Ezt már több embertől is hallottam, hogy hányingerük van a korai reggeli gondolatától. Tök érdekes, én mindig farkaséhesen kelek.. :)
2017. márc. 15. 09:03
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak 1-2 órával ébredés utáán.
2017. márc. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszerűen nem tudok egyből ébredés után enni, rosszul leszek.

Kb. 1 órával ébredés után szoktam enni, és vékony vagyok.

18/F

2017. márc. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
85%

És mi van azzal, aki teljesen kihagyja?

7-re járunk melózni, és én csak délbe eszek először, aztán délután, meló után. :)

2017. márc. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
89%
Osztom az utolsót. Ébredés után nagydolog, iszom, és kb. 1 óra múlva tudok enni. Ha hamarabb eszek akkor keveset tudok és hányingerem is lesz. 23/f
2017. márc. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!