Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nálatok mi lesz ma az ebéd?...

Nálatok mi lesz ma az ebéd? Volt már olyan, hogy üres a hűtő, nem volt ebéd?

Figyelt kérdés
2017. márc. 20. 10:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
43%

Ugyan az ami tegnap: húsleves,rántott hús rizs.

Igen volt h a hűtő üres volt,de a spejz meg a fagyasztó nem.Sőt sokszor van olyan h anyum azt főzi amit én nem szeretek vagy nem kívánok.. nekiállok és csinálok magamnak kaját

2017. márc. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Gyermekkoromban elég gyakran volt üres a hűtőnk. Azóta szerencsére rendeződtek a dolgok. Most, hogy már felnőtt vagyok szinte a semmiből is ebédet tudok késziteni. :D

Amúgy még nem találtam ki, hogy mi lesz a menü, mivel nemrég reggeliztem.

2017. márc. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%

Ugyanaz mint tegnap. A szokásos vasárnapi kaja, húsleves, rántott hús.

Igen van mikor üres a hűtő, de szerencsére nem az anyagiak miatt. Ilyenkor ha kedvem van akkor főzök mert a fagyasztóm nekem sem üres, ha nincs valami akkor bevásárolok, ha meg semmihez nincs kedvem akkor rendelek valami kaját. Úgyhogy igen van mikor nincs ebéd, de rendelünk és nincs belőle gond.

2017. márc. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk ebédre szendvics van, vacsora a főétkezés. Ma spagetti lesz. Üres hűtő nem szokott lenni, mert ésszel, menüt tervezve vásárolok
2017. márc. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
21%
Ujhagyma krémleves lesz. Kb 500ft és elég nagy adag lesz belőle. 160ft volt egy csomó belőle, 1pohar tejföl 100ft behabarom liszttel, levesgyongyot 200ft .
2017. márc. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%
Oldalas és paradicsomos kápi lesz maradt tegnapról. Sosem üres a hűtőnk a párommal,gyerekkorom masszív éhezéssel telt,de az én gyerekeimnek mindig lesz mit ennie.
2017. márc. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam ebédelni :)
2017. márc. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
69%

Meggyleves, párizsi sertésszelet, rizs lesz.

Volt már olyan, persze. Nem feltétlen főzünk minden nap, van hogy rendelünk vagy elugrunk valahová, ha nem is enni, de bevásárolni. Nem azért üres, mert nincs pénz, hanem mert nem spájzolunk be hetekre.

2017. márc. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nalam nem szokott ures lenni a huto, de nem is mindig fozeshez hasznalatos,alapanyagokkal van tele, hanem felvagott, vajkrem, zoldseg, konzervek, tej, tojas stb van benne.

A fagyasztoban viszont mindig van hus, zoldseg, esetleg valami fagyaszott keszetel, amibol tobbet foztem, es eltettem belole, illetve alapveto elelmiszerek rizs, krumpli, teszta, liszt stb mindig van a kamraszekrenyben.

Nalunk is tegnapi maradek lesz az ebed : borsos tokany.

Olyan is volt hogy nem volt ebed, mert nem volt idom fozni, akkor leugrottam valami gyorskajaert...neha szivesen megeszem azt is.

2017. márc. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk lecsó van, még a tavaly eltettből, és rizzsel esszük.
2017. márc. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!