Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Benneteket nem zavar, hogy a...

Benneteket nem zavar, hogy a spar-os / tolle-s tejeken a kupaknyitó alatt mindig elszakad az a kis fogó, amivel ki lehetne nyitni a tejet?

Figyelt kérdés

Mindig valami késsel/villával kell benyúlni oda, hogy ki lehessen önteni a tejet..

Milyen ergonómus tervezte ezt ilyenre?

Ennyire nem gondolkodtak a formatervezők, anyagmérnökök stb.?



2017. ápr. 17. 11:43
 1/7 szántóvető ***** válasza:
23%
zavar,de ez a gyártót hidegen hagyja.a lényeg hogy minél olcsóbban elő lehessen állítani.ugyan kit érdekel ha a vevő farka beletörik a nyitómechanizmus megbontásába?szerencsére zacskós tejet is lehet venni,az is ugyanúgy porból készül tehát minőségre azonos.
2017. ápr. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem szakad az el mindig csak ha kapkodva nyitod. Amúgy idegesítő. Ja, de nem kötelező olyat venni. Riska is drága és annak nincs ilyen kinyitó szarja, mizonak sincs assze, de nem tuti.
2017. ápr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ma direkt óvatosan próbáltam kinyitni két ilyen tejet is, mert tudtam h le fog szakadni...

Akárhogy vigyáztam, leszakadt.

Ennyit az óvatoságról.

2017. ápr. 17. 13:18
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

A pénzed szavazat, tehát támogatod vele termék gyártóját, és szavazol a termék mellett. Ha nem megfelelő a csomagolás vagy a minőség, akkor ne szavazz rá.


Az Aldi tejeivel pl. ez nem fordulhat elő.

2017. ápr. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 szántóvető ***** válasza:
az aldi tejeivel?túl általánosan fogalmaztál.nem is biztos hogy Magyar tejet forgalmaznak,inkább valami szlovák vagy német importból származót.bár a teljes választékukat nem ismerem.
2017. ápr. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pont az Aldinál vettem Milfina (de magyar gyártó ) ilyen kupakos friss tejet, és minden doboznál így jártam, mint a kérdező. Végül felhajtottam a csücskét, és lyukat vágtam rá ollóval. Többet nem veszem ezt a márkát az biztos.Nagyon bosszantó ilyen magas tejárak mellett, hogy csapnivaló a csomagolásuk.
2017. ápr. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én óvatosan nyitom és néha sikerül :)

De tényleg bosszantó.

Inkább házi tejet veszek piacról. Ott a régi vizes flakonba kapom.

Egyébként 160 és 180Ft-ért veszek 1L tejet az szerintem nem drága.

3000.-ért 1 kg málna na az drága.

2017. szept. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!