Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc műzlid/gabona...

Melyik a kedvenc műzlid/gabonapelyhed?

Figyelt kérdés
Melyik a legfinomabb? Hogyan eszed,magára,tejjel ,joghurtal..? Milyen gyakran fogyasztod és mennyit eszel belőle? Sajnos teljesen rákattantam a műzlire,nagyon kívánom.

2017. ápr. 23. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Intersparos Honey Pops! Meleg tejben. Heti 1-2x de akkor sokat eszek :-) . Puffasztott búza van benne. A DMes mézes puffasztott is fini.
2017. ápr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem kóstoltam még egyiket sem. Érdekes,én meleg tejjel csak a zabpelyhet szeretem. Ezeket a cukros műzliket meg kevés hideg tejjel vagy magára szoktam es hozzá kortyolok tejet:)
2017. ápr. 24. 08:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Sima zabpehely + aszalt gyümik. Eszem tejjel, vízben főzve a zabot, zöldteával (meglepően finom) üresen (mikor minden kötél szakad xD)
2017. ápr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem kókuszos aromával a kedvencem,tejbe aztatva
2017. ápr. 24. 21:18
 5/8 anonim ***** válasza:

a búza emészthetetlen teljesen, a zabpehely sokkasokkal jobb, bár én nem eszem gabonát, azaz no grain vagyok.

szotyi, lenmag, chia, banánnal, kis csoki darabkákkal, zseniális.

2017. ápr. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Étcsoki+zab+chia mag, ízlés szerint apróra vágott dió, mogyoró vagy mandula kerül még bele.

Szójatejjel, kókusztejjel, zabtejjel, mogyorótejjel, mandulatejjel szoktam fogyasztani, mikor hogy.

2017. ápr. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
En sajnos allergias vagyok a mogyikra:(
2017. ápr. 30. 12:04
 8/8 A kérdező kommentje:
Epres cukormentes cerbona milyen ízű?
2017. máj. 1. 01:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!