Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van olyan hely Budapesten,...

Csajszi1993 kérdése:

Van olyan hely Budapesten, ahol naponta van ételosztás?

Figyelt kérdés
A nyolcadik kerületben lakom, de nincs semmi pénzem ételre a héten, és jövőhéten fizetésig, ami ötödikén lesz. Sajnos nem tudok senkitől sem kölcsön kérni sem. Ezért keresek olyan helyet, ahol napi egyszer lehet enni. 23/l
2017. ápr. 26. 15:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Varosliget, Felvonulas ter! Ott osztanak az tuti, mult heten sajat szememmel lattam.
2017. ápr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
83%

Fizetés előleg?

Rokonok, kollégák nem tudnak adni egy szelet kenyeret?

Nincs otthon semmid-tészta, liszt valami?

2017. ápr. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Elég kamuszagú a kérdés, főleg, hogy egy GYIK-en jön valakitől, aki ugyan dolgozik, de állítólag egy szelet kenyérre nincs pénze.
2017. ápr. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
60%

"Aki a netet írta: Ma már álláskereséshez elengedhetetlen, hogy legyen neted, tudj e-mail küldeni, önéletrajzot szerkeszteni, úgyhogy bármily meglepő, de az életbenmaradáshoz igenis KELL."


Ne gyere nekem légyszíves itt a hülyeséggel. Inkább olvasd el még egyszer, hogy miről is van szó!


1.) VAN fizetése, tehát be kellett volna osztani!! Ha meg nem tud kölcsönkérni, annak is megvan a maga oka, nyilván már nem adnak neki kölcsön az ismerősei!

De persze aki nem tudja beosztani a pénzét, annak nem az a megoldás, hogy kölcsönkér!


2.) Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem pofám leszakadnak, és MÉLYSÉGESEN SZÉGYELLNÉM MAGAMAT, ha ingyenkonyhára kellene mennem, csak azért (!!!), mert nem tudom beosztani a fizetésemből kapott pénzemet!!


Undorító, gusztustalan dolog, hogy aki meg ténylegesen rászorul, az elől zabálja fel a nemtörődömsége miatt!!

2017. ápr. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!