Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ezzel orvoshoz kéne fordulnom?

Ezzel orvoshoz kéne fordulnom?

Figyelt kérdés
3 hónapja ittam alkoholt utoljára, a tegnapot megelőzően. 2 sört ittam meg kb 2-3 dl wiskheyt. Ezt így 4 óra alatt. Haza értem 11 után, lezuhanyoztam és lefeküdtem aludni. Viszont nem sikerült, forgott velem minden, negyed 4-kor elkezdtem hányni egymás után 2x, az első vége felé minimálisan vérest hánytam. 4 körül is hánytam, utána már nem. Kiöblítettem a számat listerinnel hogy ne a hányást érezzem a számba, utána sikerült elaludnom 5 fele. 9 körül mikor felébredtem nagyon rosszul éreztem magam, és észrevettem az arcomon hogy apró halvány hajszálerek vannak rajta, a nyelvem elvan fehéredve, mintha valami váladék lenne rajta... Közbe meg is vagyok fázva és nagyon köhögök. Lehet attól hánytam véreset és azért olyan a nyelvem? Amúgy nagyon ritkán iszok, és keveset.

2017. máj. 6. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Ezzel orvoshoz kéne fordulnom?"

Igen.

2017. máj. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha véreset hánytál, akkor igen, mielőbb menj orvoshoz.
2017. máj. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én arra gondolok hogy az alkohol és a hányás kimarta az amúgyis gyulladt torkod, de mindenképp menj orvoshoz
2017. máj. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Terészetesen nem kell, mert semmi bajod. A hányás marta ki a dolgokat, majd meggyógyul.


De ez jó tanulópénz volt, hogy ne piálj össze minden szart.

2017. máj. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta nincs semmi bajom, írt gyógyszert.
2017. máj. 10. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!