Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek a Pringles chips...

Szerintetek a Pringles chips gluténmentes? Olvastam hogy van benne búzakeményítő, de azért megkérdezem.

Figyelt kérdés

2017. máj. 14. 16:36
 1/6 anonim válasza:
66%

Én gluténmentes diétát tartok, heti szinten kb egy pringles bemegy. Nem volt baj tőle, ha aggódsz érdemes megkérdezni egy orvost, hogy te eheted e.

(21/L)

2017. máj. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne tüdőzd le, és semmi bajod nem lesz.
2017. máj. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első köszi a válaszodat :)

Második letüdőzni hogy lehetne egy chipset?:D

2017. máj. 18. 16:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát azt pontosan én sem tudom, de az Egészség > Dohányzás rovatban általában dolgok elszívásáról szoktak kérdezni :)
2017. máj. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
52%
Olvasd el a hátulján, hogy tartalmaz-e az összetevői között. 100%-ig biztosan nem gluténmentes, szennyeződhet vele simán, de ha nem vagy annyira érzékeny a gluténra akkor semmi bajod nem lesz tőle. Chio Chips meg Lays is csak krumpli, miért lenne benne glutén, de leírták csomó helyen, ha írsz nekik e-mailt akkor is azt válaszolják, hogy nem tartalmaz glutént közvetlenül, de akkor sem gluténmentes.
2017. máj. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Búzakeményítő miatt nem eheted.
2019. nov. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!